• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Szukasz czlowieka do pomocy na serwerze?

Lennyscut

New Member
Joined
Apr 1, 2020
Messages
1
Reaction score
0
Siemka. Jeśli ktoś by chciał abym był kimś na jego serwerze i reklamował jego serwer na innych serwerach napisz do mnie na GG : 35409719
 
Trochę śmieszna ta reklama :D
"...kimś na jego serwerze..." kim? Graczem?
"...reklamował jego serwer na innych serwerach..." reklamował czy spamił IPkiem? To są dwie różne rzeczy.
Dlaczego ktoś ma się do ciebie odezwać na GG skoro masz 1 posta na otlandzie i offtopic?
Dlaczego stawiasz kropkę po przywitaniu? "Siema." To nie jest zdanie, a kropkę stawia się na końcu zdania.
Według ogłoszenia które sam zamieściłeś ktoś się do ciebie zgłosi z pewnością i zaoferuje ci byś był "kimś" czyli graczem zbanowanym 2h po starcie.
Takim "kimś" na pewno "ktoś" chciałby być.


Coraz bardziej mnie kusi do złego xD
 
Trochę śmieszna ta reklama :D
"...kimś na jego serwerze..." kim? Graczem?
"...reklamował jego serwer na innych serwerach..." reklamował czy spamił IPkiem? To są dwie różne rzeczy.
Dlaczego ktoś ma się do ciebie odezwać na GG skoro masz 1 posta na otlandzie i offtopic?
Dlaczego stawiasz kropkę po przywitaniu? "Siema." To nie jest zdanie, a kropkę stawia się na końcu zdania.
Według ogłoszenia które sam zamieściłeś ktoś się do ciebie zgłosi z pewnością i zaoferuje ci byś był "kimś" czyli graczem zbanowanym 2h po starcie.
Takim "kimś" na pewno "ktoś" chciałby być.


Coraz bardziej mnie kusi do złego xD
" To nie jest zdanie, a kropkę stawia się na końcu zdania. " - Jedno z głupszych stwierdzeń jakie kiedykolwiek przeczytałem.
Pouczasz innych o zasadach interpunkcji, a sam nie zachowujesz jej zasad.
Kropka po przywitaniu nie jest błędem, równie dobrze może to być przecinek czy też wykrzyknik. Zapoznaj się dokładnie czym jest kropka i stylistyka pisania listów (bo od tego wywodzi się etykieta E-Maili czy też wpisów na forum).

Nie bądź chamem.
 
Back
Top