• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

The World of Neravia [8.60] Custom RPG

OTcreator

New Member
Joined
Feb 14, 2022
Messages
51
Reaction score
2
Witajcie!
Może kilku z Was pamięta OTS - Neravia z własną mapą i niskim rate.
Przygoda tego servera rozpoczęła się już od wersji klienta 7.60 i z czasem wchodziła w wyższe wersje gry.
Server zniknął z tibijskiej mapy i od długiego czasu nie było go widać ... i niby już zapowiadało się ,że będzie reaktywacja na 10-cio lecie a jednak... pomysł upadł.

Server stworzony został przez niejakiego "BlackDemona" - to było coś pięknego.. lecz po czasie wychodziły różne afery m.in GM rozdawał itemy, poziomy itp. swoim kolegom z gry, PACC był za SMS (dlaczego ? Bo zbieram na nowy rower) - to tak w ramach humoru.
[Stabilności servera oraz klimatu gry jednak "BD" nie można było odmówić]

Pewnego razu wydarzyła się rzecz, której nikt by się nie spodziewał. Mapa servera została sprzedana Hermesowi, który udostępnił swoją edycję w wersji 8.60.
Wszystko zapowiadało się dobrze z tym , że server musiał powstać od nowa (wyjątkiem była dobrze znana mapa) , nastapiło wiele zmian, ale i bugów (gdzie na kazordoon niektórzy gracze, klonowali kasę , kupując u NPC taniej i sprzedając drożej) ... Server zaczął upadać i wtedy niespodziewanie Black Demon odpalił kolejną swoję edycję. Był to jeden jedyny raz gdzie w jednym momencie działały 2 niemal identyczne servery.

Oby dwie wersje Neravii prowadzonych przez powyższe osoby były dobre, choć nie obyło się bez wpadek.
Po czym Neravia znikneła z mapy tibijskiego świata...

Ale dość opowiadań i historii! Jestem jednym z starych graczy i udało mi się za pewną przysługę [dane poufne] uzyskać mapę tego wspaniałego servera.
Cały czas staram się zbudować silnik stabilny, ze wszystkimi starymi rzeczami jakie panowały na Neravia World oraz dodaje nowe miejsca gry.

Jeżeli jesteś zainteresowany grą aktualnie prowadzę otwarty TEST SERVER: The World of Neravia [neravia.servegame.com] [8.60] [port: 7171]

Szybka informacja z gry:


EXP - zaczyna się od x6 i spada w dół.
SKILLS - Zaczyna się od x8 i spada w dół.
LOOT - 1.5x (customowy - cały czas dopracowujemy)
RS - 3 fragi
BS - 6 fragów

Mapa posiada około 14 kontynentów.
Mnóstwo customowych questów.

Dodatkowo typowe:

Annihilator
Demon Helmet
Banhsee
Desert Quest
Demon Oak
Areny Svargrond
INQ
POI

I dużo dużo innych ... Wprowadzone są taski, dźwignia która daje addony za itemy (customowy podział).
Co najlepsze: Runy są tylko i wyłącznie od Magic LVLa, Runy i Spelle są dobrze zbalansowane, a itemy nie posiadają ograczniczeń klasowych i levelowych ! (wyjątkiem są rzeczy maga oraz niektóre dla paladyna).

Dodano creatureproducts (nowe) do lootu potworów oraz NPC , które je skupuje (dodatkowy zarobek dla graczy).
Mamy także offline training, który będzie dostępny w SMS SHOP (trzeba za coś opłacić server - ale nie będzie tam żadnych itemów, jedynie frag remover, stamina potion itp.)


Zapraszam na testy i pomysły: neravia.servegame.com !​
 
Last edited:
*REBUILD BALANCE AND UPDATED VERSION!
*NEW QUEST AND MISSION.

LAST EDITION - FINALLY PREPARED - BO RESETS !!!!!
START V3 EDITION ON 03/03/2023 18:00 !
 
Back
Top