• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Tworzenie mapy tibia 8.54. Własne grafiki

amadik007

New Member
Joined
Mar 1, 2020
Messages
2
Reaction score
0
Witam mam własne grafiki na temat i problem, który mnie spotkał jest taki że Edytor map Remere nie chce mi wczytać tych grafików, jeśli wezmę jakaś teraz tbie normalnie się włącza. I teraz czy ktoś może mi powiedzieć czy jest to wina wersji tibi czy tego faktu, że mam własną grafikę
 
A tworzyles nowe itemy w tibia.dat czy po prostu edytowales tibia.spr? Jak robiles nowe to musisz w rme podmienic items.otb na te twoje.
 
Mam takie problem że on nie chce wczytać mi klienta tak jak by jak jest tam wybierz wersję to wyskakuje że mam wybrać tibie 9.6. A moja tibia to 8.54 i nie chce jej tak jak by wczytać. Itemy mam gotowe to stary serwer robiłem to z 6 lat temu. I mam nowe grafiki potworów podłogi itemy. To ots naruto
 
Back
Top