• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

War system [0.3.6]

Erexo

Kage
Premium User
Joined
Mar 27, 2010
Messages
741
Solutions
5
Reaction score
193
Location
Pr0land
GitHub
Erexo
Witam,
poszukuję war system pod 0.3.6pl1 (8.54), który zawiera `liczbę fragów`,
gildia pisze komendą /war-invite nazwa, ile fragów, jeśli druga gildia zaakceptuje, to leci napierdalanka.
Która z gildii pierwsza uzyska daną liczbę fragów, ta wygrywa i war się kończy.

Czy jest ktoś kto posiada war system z takim dodatkiem? Używam obecnie od Xampy'ego, lecz war się nie kończy puki nie zakończymy go komendą :(

Pozdrawiam,
Erexo.
 
Daj kod ci edytne xd
http://otland.net/f81/fixed-guild-w...not-count-frags-forgotten-server-0-3-a-32157/
Tutaj jest temat :)

Jeśli byłaby opcja, to prosiłbym by działało to mniej więcej tak:
piszesz komendę /war-invite nazwa_gildii, ilość_fragów (min 50, max 500).
Oraz by gildie mogły mieć parę wojen jednocześnie, obecnie jest zrobione tak, iż gildia może prowadzić tylko jedną wojnę.
Po przekroczeniu danej ilości fragów, wyskakuje komunikat która gildia wygrała, oraz na acc makerze zapisuję się, w `guilds`, ile razy dana gildia wygrała a ile przegrała.

War system Elf'a, z tego co mi wiadomo jest od 8.6, gdyż używa emblemów czego w 8.54 jeszcze nie ma.
 
a no tak zapomniałem na 0.3.4 używałem waru od piotrka i sprawdzał się.
napisz do Piotrek1447 jak pamiętał wołał za niego na początku 50zl później chyba za 15zł to teraz może da Ci go za darmo. Jeśli nie to napisz mi pw.
 
Również nie przepadam, ciężko się połapać (aka trudniej), i reload nie śmiga.

Problem został rozwiązany, dziękuję za chęci :)
 
Back
Top