• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Współpraca w Projekcie Servera

killer990

Member
Joined
Jun 1, 2012
Messages
23
Solutions
1
Reaction score
9
Location
Ex Inferni
Witam, od dłuższego czasu pracuję nad projektem, który będzie w większej części Custom Made.
Niestety sam nie jestem w stanie ogarnąć wszystkiego, mianowicie szukam kogoś w roli wspólnika z kim mógłbym stworzyć unikalny projekt.
Nie przewiduje jakiś super zysków, bo robię to hobbystycznie, więc Donation Shop będzie głównie do utrzymania servera i nie będzie tam jakichkolwiek itemów typu Vip czy inne tego typu gówno wyłącznie robione dla zysków. (Sam jestem graczem i wiem jak to może irytować)
Mam bardzo dużo pomysłów i powoli wszystko wprowadzam do projektu, ale moje doświadczenie w C++ i Lua nie jest na poziomie experta, dlatego szukam kogoś kto chętnie wesprze mnie w pisaniu skryptów i edycji silnika, głównie poprzez porady czy też wyjaśnienie jak dana funkcja działa, oraz rzuci nowe spojrzenie na projekt.
Osobiście nie jestem w stanie dużo zapłacić za wszelaką pomoc.

Kilka słów odnośnie systemów aktualnie dodanych do projektu:
1. Monster Level's <W trakcie dodawania Skull'i do poziomu mobów>
2. Crafting <Cała rozgrywka będzie zależeć od tego systemu, czyli zaczynamy z ex. Starter Sword'em i ulepszamy go wersje wyżej i wyżej aż do End Game Sword'a>
3. Unique Item's <Unikatowe itemy zdobywane poprzez Questy czy Bossy, alternatywa do itemów w systemie Crafting'u>

Większość czasu poświęcałem na grafikę i pracę nad klientem, jednakże do dodania jest jeszcze masa rzeczy i skryptów, także jeśli ktoś jest chętny pomóc w tworzeniu unikatowego projektu bez żadnego szajsu typu ex. Sezonów, Resetów, ClearDB to zapraszam do dyskusji na Otland lub Discord: Join the Tales Of Fantasy Discord Server! (https://discord.gg/uCUGv2)
 
Back
Top