• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

wysylanie pakietow-crash

Status
Not open for further replies.

Yol

yes
Joined
Aug 13, 2009
Messages
97
Reaction score
0
wpe pro przez ten program ludzie mi crashuja ots lecz nei wiem w jaki sposob i jak sie przed tym zabepieczyc?
 
a crash jest natychmiast czy po jakims czasie? masz np wiecej polaczen na 7171 niz normalnie?
 
w screenie jest napisane trying to send an empty or to huge message
a crash jest po jakims czasie.
w config.lua mam:
loginPort = 7171
gamePort = 7172
adminPort = 7171
statusPort = 7171
loginTries = 10
 
W configu ustaw unknown bytes auto ban.
 
@up
gz braku mózgu

@topic
Code:
iptables -A INPUT -p tcp --dport 7171 -m connlimit --connlimit-above 3 -j REJECT --reject-with tcp-reset

powinno zalatwic sprawe, jak nie to obserwuj /serverdiag i pokaz wyniki
 
1) tak, w putty xDDDD

2) nie zalatwi to sprawy, ostatnio wiele osob zaczelo sie bawic w tworzenie ogromnej ilosci polaczen na porcie 7171 (nie bede opisywac jak to zrobic xD), robia to oni z jednego hosta wiec iptables powinno sobie dobrze z tym radzic, a ten skrypt jedynie moze uchronic graczy przed stratami (nie wyeliminuje powodu crashy)

"objawy", ktore opisales wskazuja, ze wlasnie cos takiego u Ciebie robia, no ale nigdy nie ma 100% pewnosci, dlatego zawsze obserwuj co sie dzieje z twoim serwerem ^.-
 
Oj Specjalist nie ufam ci;/ nie wiem co ty tam wsadziles w ta linijke,bo nie wieze ze chcesz mi pomoc bezinteresownie za te pare pkt rep+ ;/ ale takie juz te forum jest..
 
Last edited:
To sie pierdol leszczu, rep mam tak gleboko w dupie jak polowego tego swiata, cze.
 
Dobra spoko dostal reputa ale nie testowalem tego bo sie nie znam i tyle
 
To radź se z DDos'em sam :)
Najlepiej to wejdź w mysql'a i usuń se bazę danych OTS'a POLECAM.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top