• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Zapytanie do bazy

cyna

New Member
Joined
Feb 7, 2009
Messages
236
Reaction score
2
Elo, podpowiecie jak usunąć item o id 2160 z gry (domki, plecaki, depo)?

Poniższe zapytanie nie działa.

DELETE FROM `player_depotitems`, `player_items`, `tile_items` WHERE `itemtype` = 2160;

Jeżeli się da to najlepiej: jeżeli 2160 > 500 DELETE. Jeżeli nie to na usunięcie wszystkich.

Dzięki :p

Może tu ktoś szybciej odpowie ;p
 
napisz w dziale support

a po za tym możesz np. onLogin, usunąć graczowi wszystkie te itemy, z house to samo, zrobić skrypcik szukający po wszystkich polach na mapie itemów o id X i usunięcie ich

z depo to jednak najlepiej zapytaniem do bazy danych
 
Pomocy na tym forum szukac? Oszalales?
Dam ci pomoc na poziomie tego forum:
Zaloguj sie na postacie gdzie chcesz usunac te itemy i po prostu je wyrzuc :)
Podobna rade dostalem jak chcialem wyjebac itemy z 10k postaci. Takze szukaj rozwiazania sam albo gdzie indziej, bo tutaj gowno dostaniesz a nie pomoc.
 
Pomocy na tym forum szukac? Oszalales?
Dam ci pomoc na poziomie tego forum:
Zaloguj sie na postacie gdzie chcesz usunac te itemy i po prostu je wyrzuc :)
Podobna rade dostalem jak chcialem wyjebac itemy z 10k postaci. Takze szukaj rozwiazania sam albo gdzie indziej, bo tutaj gowno dostaniesz a nie pomoc.

Bez przesady, niektórzy normalnie pomogą mało ich, ale są :p
 
Pomocy na tym forum szukac? Oszalales?
Dam ci pomoc na poziomie tego forum:
Zaloguj sie na postacie gdzie chcesz usunac te itemy i po prostu je wyrzuc :)
Podobna rade dostalem jak chcialem wyjebac itemy z 10k postaci. Takze szukaj rozwiazania sam albo gdzie indziej, bo tutaj gowno dostaniesz a nie pomoc.

dostał odpowiedzi idioto jebany


#temat

dałem ci jak domki i postaci wyczyścić bardzo łatwo, a depo wystarczy jednym zapytaniem do bazy danych -.-
 
Hmm czytam 1 post i patrze a ty mi odpisujesz że hejtuje patrze 2 post też mi coś tam piszesz i teraz patrze tu a ty kurwa poprostu szukasz tematów ze mną... Jeżeli myślisz że mnie to boli to się mylisz :D
 
może zamiast się kłócić i dawać denne instrukcje jak to zrobić, dla odmiany pomożecie koledze?


PHP:
function onStartup()
	db.executeQuery("DELETE FROM `player_depotitems` WHERE `itemtype` = 2160;")
	db.executeQuery("DELETE FROM `player_items` WHERE `itemtype` = 2160;")
for xposition = 0, 38000 do
for yposition = 0, 38000 do
for zposition = 0,15 do
	if getTileHouseInfo({x=xposition,y=yposition,z=zposition}) == true then
	doRemoveItem(getTileItemById({x=xposition,y=yposition,z=zposition}, 2160).uid)
	end
end end end
	return true
end


powinno działać, na pewno dałoby się to napisać krócej ale cóż...
 
Last edited:
Back
Top