• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Zapytanie do mysql

BDG

Banned User
Joined
Nov 26, 2012
Messages
84
Reaction score
1
Witam potrzebuje 2 zapytania 1 do players zeby zmienic kazdemu kto ma powyzej 150 poziomu na 100 prubowałem coś stworzyć
UPDATE FROM `players` WHERE `level` < 150 SET `level` = 150;
ale nie wychodzi mi to zbytnio jeszcze do skilli jak zmienic kazdemu skille ?:p kto ma np powyzej 100 cofnac do 80

Już sobie poradziłem :) chcieć to móc

UPDATE `players` SET `level` = 100 WHERE `level` > 299;
UPDATE `player_skills` SET `value` = 70 WHERE `value` > 70;
 
Last edited:
hehe przypał? bo co ? bo przerabiam po swojemu wszystkie dostepne eventy ktore sa na necie? przerabiam calego gesiora po polsku wyglad wszystko staram sie zrobic cos swojego? a nie tak jak ty sciagnac otsa z neta dodac 4 expowiska i odpalic ? jestli to ty dima ... to naprawde twoja wiedza konczy sie na dodawaniu obrazku do pliku layout z napisem "promocja na smsy" i zrobieniu zakladki "punkty za przelew bankowy" Gratulacje ;] ja przynajmniej staram się uczyć jak o coś pytam na tym forum to nie myśle sobie o kurwa zaraz ktoś mi napisze i sobie wkleje tylko kombinuje jak się nauczyć żeby potem już nie pytać o to samo.
Jeśli ktoś chce krytykować mój serwer to niech założy sobie taki temat w dziale zażalenia na otsy o ile takie coś wg tu jest... a nie zaśmieca mi temat że przypał żalosne : )

edit Don Daniello dzięki za podpowiedź właśnie expa skile już zrobiłem tylko nie rozumiem o co chodzi z tries możesz mi podać zapytanie do tego albo głębiej wyjaśnić?

edit no faktycznie zapomnialem ze ek pal itd maja inna ilosc hp i capa i trzeba wszystko zmienic wiec to sie nie skonczy na 2 zapytaniach do bazy :p no nic trzeba zabrac sie do przygotowania :x
 
Last edited:
Back
Top