• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Zmiana wersji clienta

Erexo

Kage
Premium User
Joined
Mar 27, 2010
Messages
741
Solutions
5
Reaction score
193
Location
Pr0land
GitHub
Erexo
Witam, (mam nadzieje iż napisałem w dobrym dziale)
mam OTSa z własnym klientem, (z nowymi spritami etc), więc pomyślałem, iż jeżeli gracze są zmuszeni do używania mojego klienta, to jest jakaś opcja, by zabezpieczyć go przed botami typu elfbot. A skoro nie można używać innych klientów, uchroni to mój serwer przed botami.

Pierwsza moja myśl padła nad zabawą w HEXach, w kliencie by zmienić wysyłane informacje do serwera, a tam zaś w source zmienić możliwy typ odbioru tych informacji, to powinno zabezpieczyć mój serwer przed próbą zalogowania z innych klientów.

Lecz nie mam pojęcia jak to zrobić, nigdy nie bawiłem się w HEXy, oraz nie wiem jak działa elfbot, by skonfigurować clienta tak, by bot go nie łapał.


Kolejną sprawą z poza tematu jest podpinanie bibliotek pod klienta, widziałem iż jest to możliwe, lecz jak, i czy da radę podpiąć .dll utworzoną np w C# pod klienta, tak by np łapał ilość many i pokazywał ją gdzieś na ekranie?
Jeśli tak, to jak? :)

Wie ktoś jak pomóc w mojej sprawie? :)

Pozdrawiam,
Erexo.
 
Pierwsza moja myśl padła nad zabawą w HEXach, w kliencie by zmienić wysyłane informacje do serwera, a tam zaś w source zmienić możliwy typ odbioru tych informacji, to powinno zabezpieczyć mój serwer przed próbą zalogowania z innych klientów.
Było na PB chyba było tam z 5 stron, i ogarneli to tam.
 
Bez urazy, lecz większość Twoich ofert które są po 20zł+, można znaleźć na tej stronie zupełnie za darmo.
Szukam jedynie czegoś, by nie dało się odpalić elfa (lub było by to w dużym stopniu utrudnione).
 
Nie bierz mojej wypowiedzi jako próby `ataku` na Twoją osobę, po prostu w mojej ocenie, ceny są stanowczo wygórowane za niektóre usługi.
Zmiana limitu magicznych efektów, 20zł?
http://otland.net/f132/how-add-new-effects-server-please-help-134128/

Light hack, każdy kto by chciał to zmienić, wystarczy trochę wyobraźni.
Zabezpieczenie plików, 60zł (60zł?).
Autoupdater, kolejne 60zł wyrzucone w błoto, wystarczy cząstkowa znajomość C#,C++ lub jakiegokolwiek innego języka i jesteś w stanie napisać sam taki program, a jeśli nie, to dasz 5zł pierwszemu lepszemu i masz cały kod. (to jest 20min roboty).
Co do antybota nie mogę się czepiać, nie wiem jak działa, jednak 60zł to i tak wygórowana cena jak za (domyślam się), 5-20min roboty.

Co do tych nicków, to bardzo fajny dodatek, nie ma się czego czepić, jednak te 30-40zł to też nieco zawyżona cena.
Jeśli byłbym to ja, to po prostu udostępniłbym część tych prac za darmo, wiele osób się ucieszy, a Ty nie wyjdziesz na osobę pazerną :p
Nad TFSem pracowali około 1000x dłużej i ciężej niż nad tymi Twoimi `modyfikacjami`, a każdy ma do niego dostęp (może nie do każdej wersji).
Ludzie się trudzą i robią swoje clienty, po czym z uśmiechem na twarzy udostępniają z plakietką GNU. A Ty ciągniesz 150zł za 20minut roboty :D

Jest to nieco przykre, jednak ja szukam czegoś, co pozwoli mi choć na chwilę zatrzymać boty, by trudniej dało się je odpalić.
 
cliend sided wymaga nieco więcej zmian ;d

jak robi jako jedyny to ceny może mieć jakie chce, taka prawda (chociaż cipsoft mógłby mieć inne zdanie)
 
Nie tyle robi jako jedyny, lecz jako jedyny wystawił to w ofercie ^^
Oczywiście powtórzę jeszcze raz, nie mam zamiaru po nikim `jeździć`, jest to tylko moja prywatna opinia, niech ludzie robią co chcą.
 
Bez jakiejkolwiek urazy, lecz takie systemy są po prostu głupie,
jest masa skryptów do elfa która z łatwością ominie Twój system, a tylko utrudni grę graczom, którzy graja uczciwie.
Dlatego szukam całkowitego usunięcia botów, bez jakichkolwiek szkód jeśli chodzi o graczy, którzy grają `normalnie`.
 
Erexo
Spoko, nie odebralem tego jako atak a jedynie jako wlasne zdanie.
Przyklad z tfs jest dobry, ale oni tez biora za to kase (donator, no tak, nie wszyscy za to biora).
Edycja takiego klienta nie trwa kilka minut, chyba ze juz sie przerabalo reverse engenering pod daba wersje i ma sie adresy.

Nie zrozumiales na czym polega moje odblokowanie efektow. Klient ma limit max 255 efektow, niektore otsy osiagnely juz ten limit i nie moga dodawac juz wiecej. Jest sposob na odblokowanie tego.

Ceny moze i wysokie, ale oplacalne :)
Zawasze mozesz sie potargowac ^^
 
Bez jakiejkolwiek urazy, lecz takie systemy są po prostu głupie,
jest masa skryptów do elfa która z łatwością ominie Twój system, a tylko utrudni grę graczom, którzy graja uczciwie.
Dlatego szukam całkowitego usunięcia botów, bez jakichkolwiek szkód jeśli chodzi o graczy, którzy grają `normalnie`.

można tak wysyłać by bot nie odczytał, a gracz tak, np. popshowem czy jak to się nazywa, po za tym możesz zapisać coś jako działanie matematyczne i wtedy już nie jest tak łatwo

np.

12300

i msg do gracza: proszę liczbę 12 pomnóż przez 1000, a następnie dodaj 300

:)

i pomnóż można alboznakiem albo słownie itd. jest masa różnych sposobów.. albo losowe zagadki czy coś


btw. jebnąłbyś klienta 9.x i byś miał spokój z elfem, inne boty by były ale trudno, też na nie są sposoby
 
Bardziej prymitywnego sposobu już chyba nie można wymyśić :D

bardziej żałosnego sposobu na kasę to też chyba nie ma by z głupich dzieci zdzierać po 20+ zł za parę linijek kodu

- - - Updated - - -

a tw ój sposob jest ujowy, bo kazdy moze sobie sam napisac bota i chuja ci da ta twoja zmiana versji, a system, anty bota wyjebie tych customow nawet ;*
 
Back
Top