• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Nie moge zaladowac forgottenserver.sql...error

Pimpek

New Member
Joined
Jun 9, 2007
Messages
25
Reaction score
0
Tak jak w temacie.... podaje ssa z bledem prsze o szybka odp. w tej sprawie lub o wytlumaczenie jak zaladowac to bez bledu
 
W Forgottenie sa triggersy, a co za tym idzie phpmyadmin nie obsluzy ci zaladowania tej bazy danych.

Musisz zrobic to recznie przez konsole. Masz xampp'a? W jakim katalogu masz go zainstalowanego?
 
I'm not polish but I'll try to help anyway, try to use phpMyAdmin v2.11.
 
But i can't do this in xampp? manual? Please say me how i can do this in xampp with manual :)
 
Download phpMyAdmin v2.11 from http://phpmyadmin.net/ and replace your phpmyadmin folder in xampp with the new one.
 
Albo tak jak mowi Talaturen, albo:
1) Przekopiuj plik forgottenserver.sql do katalogu C:program filesxamppmysqlbin.
2) Kliknij Start->Uruchom i wpisz "cmd" (bez cudzyslowow).
3) W czarnym okienku wpisz "cd C:program filesxamppmysqlbin" (bez "") i walnij Enter.
4) Nastepnie wpisz "mysql.exe -u xxx yyy -p < forgottenserver.sql" (bez "") gdzie xxx to nazwa uzytkownika do bazy danych, a yyy to nazwa bazy danych, ktorej chcesz uzyc. Walnij Enter.
5) Teraz zapyta sie o haslo do uzytkownika, ktorego podstawiles pod xxx. Wpisz i walnij Enter.
6) Po malutkim zmuleniu wpisz "Exit" (bez "").
7) Ciesz sie Forgotten'em :D
 
Pimpek said:
Yeee i do this same what you say and....

Good, now go to phpMyAdmin/libraries/config.default.php

search for this line:
$cfg['Servers'][$i]['auth_type'] = 'config';
change it to:
$cfg['Servers'][$i]['auth_type'] = 'http';
 
Wyczysc najpierw ta baze danych przez phpmyadmina bo zrobiles tam balagan i teraz nie mozesz zrobic tego dobrze. Wywal wszystko z tej bazy danych i dopiero rob jak ci mowilem.
 
It seems like you have an old MySQL version.
 
@up
I think he has tables in database, tables from previous attempts in create valid tables. He must clear his database then try again from cmd.
 
But there is all clean. :S

@talaturen
What means old vmysql? i have used a xampp latest ver. ;/
 
Pimpek said:
But there is all clean. :S

@talaturen
What means old vmysql? i have used a xampp latest ver. ;/

Does the database that you are trying to import to exist?
 
Hum, nie wiem gdzie jest folder mysql w webservie, bo dawno go uzywalem, ale radze ci szczerze przejsc na xampp'a - jest o niebo lepszy, czesciej aktualizowany. Odinstaluj webserv'a, uruchom ponownie komputer, i zainstaluj xampp'a. Moze i po angielsku, ale roznica w jakosci ogromna.

Tak czy owak, mozliwe ze w najblizszym czasie zrobie poradnik z obrazkami itd. jak zrobic ta baza danych, bo Talaturen to strasznie marnie wytlumaczyl, a z nowa wersja (a raczej wersja beta) PhpMyAdmina sa tez przerozne problemy.
 
Last edited:
Folder mysql w WebServie (u Mnie :p) jest na:
D:\Webserv2\mysql

Byłbym bardzo wdzięczny gdybyś napisał mi jak zainstalować tą baze na webservie nie używając PhpMyAdmina i wytłumaczył (dość szczegółowo) dlaczego xampp jest lepszy od webserva :p
Co takiego ma czego niema webserv?
Używam WebServa 2 Beta.




Pozdrawiam,
SeifereK

---

Postanowiłem spróbować na Xampp'ie... i...
Jak wstukuje komende
mysql.exe -u login nazwabazy -p < forgottenserver.sql
i walę enter to wyskakuje mi, że "Nie można odnaleźć określonego pliku"
, a wszystko zrobiłem tak jak napisałeś :(
 
Last edited:
Sprawdz czy w katalogu "mysql" jest katalog "bin" a w nim plik mysql.exe. Musisz byc w katalogu, w ktorym znajduje sie plik mysql.exe, i do tego katalogu przekopiowac plik "forgottenserver.sql".
 
Back
Top