• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

0.3.3 wyciek pamieci

nsanee

Member
Senator
Joined
Apr 13, 2008
Messages
669
Reaction score
20
Czy ktos ma podobny problem z 0.3.3?

Mam dwa serwery, z tymi samymi skryptami i mapa, jeden na 0.3.2 i dziala bez zarzutu, na drugim zrobilem update do 0.3.3 (tak, pliki podmienialem wg changeloga) i niby wszystko fajnie tylko pamiec caly czas rosnie i tak srednio co 4-6 h jest crash z braku pamieci - najpierw wywala bledy mysql o braku pamieci, konczy sie na std:: bad_alloc.

Teraz pytanie - czy to ja cos skopalem podczas update, czy ta wersja tak ma?

Debian 4.0 etch. Standardowa kompilacja wg README.
 
Biblioteki an 0.3 i 0.3.2 sa te same
Now wersja chyba poprostu wiecej ramu pobiera
Ile masz ramu??
ile mb ma mapka??
Ram Ci sie zapycha
Sproboj raz na 24h zrobic jeboota(reboot)
 
ile mb ma mapka??

31

Ram Ci sie zapycha

No cos Ty!

Sproboj raz na 24h zrobic jeboota(reboot)

Po co, skoro crash mam srednio co 5h?


To nie ma znaczenia ile mam ramu, bo na serwerze z 0.3.2 mam tyle samo i wszystko smiga a zuzycie pamieci nie rosnie w nieskonczonosc.
 
Mam ten sam problem. Tyle ze mi serwer odrazu wali z grubej rury i przy mapie 30mb i 2 graczach (test) cisnie 500mb ramu na wejscie xD
 
Mam ten sam problem. Tyle ze mi serwer odrazu wali z grubej rury i przy mapie 30mb i 2 graczach (test) cisnie 500mb ramu na wejscie xD

Nie no to jest normalne uzycie ramu przy takiej mapie, sam mam 31 MB i tyle wlasnie bierze na poczatek. Problem zaczyna sie po pol godzinie gdy zuzycie pamieci zaczyna rosnac i rosnac, po paru godzinach zapelnia sie caly ram i pamiec wirtualna no i oczywiscie bad_alloc.

Ale niektorzy nie maja tego problemu.. moze cos skopalem przy updacie z 0.3.2... sam juz nie wiem :/
 
Back
Top Bottom