• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

[8.5][MODS] - Guild War (Pomocy) - Poszukuję!

Nie wiem jak wy to rozumiecie, ale ja na to całkiem inaczej patrze.
Jakoś Chojrakowi nie chodzi o kase i pomaga ludziom, a jak ktoś poprosi o skrypt to albo piszecie pierdolone głupoty albo piszecie "ILE DAJESZ?": O
 
Porównaj sobie
Wypas.eu - Ile osób gra? 300+
Salvador - 600+

kto więcej zarobi? (Proste że obaj robią dla kasy!).

Wypas.eu - crashe przez to, że elf tam testuje nowe rozwiązania tfs'a

salvador - wyjebanie go to kwestia 10 sekund

myslisz, ze jakby nie elf to na salvadorze byliby w stanie fixnac podstawowe bugi? myslisz, ze jakby nie testowanie na wypasie to bylby tfs chociaz w 10% tak stabilny jak byl/jest? powodzenia dla tych wszystkich rl map w robieniu ich pod otserva ;p a raczej otserva pod nie, moze szybciej

chlopcze drogi ilosc osob na serwerze wcale nie znaczy o poziomie tego otsa, sypiesz mi tu przykladem huntery (XINN COS OGARNIA, NA SALVADORZE NIC SORRY, POTRAFIA BRAC PASSY ZE SWOJEJ PLAIN DB I "HACKOWAC" ludzi na innym ot)

kurwa moze tak ten moj post jakos dziwnie wyglada ale jestem i tak juz wkurwiony a tu jeszcze polish board
 
@mateuszx

Ty sie nie odzywaj;
Mirrodin dopiero ostatnio wystartował, grało 40 osób i reset?:\

@Specjalist
Ale ja Cie rozumiem, wiem że to nie ma porównania..
 
Back
Top