• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

About Old Bp

Otsoon

Member
Joined
Sep 16, 2012
Messages
519
Reaction score
16
ello, is that possible to get this bp on Shadow? Its cab be looted from all Orcs or only normal Orc? Anyone know about it? And how big rare its it?
 
tylko normalny ork :) respiacy sie w prawym gornym rogu zamku na +0
 
this bp can be only looted from orcs in orc fortress
(probably only on the ground floor - but didin't check this)
 
yep :) only ground floor but from one orc which resp in north east of castle
 
A GDZIE KURWA LAJK? za pomoc XD?
nmzc tak btw tak dropi na realu,ale nie wiem czy tutaj.Ale tez tak powinno byc bo nic nie slyszalem o zmianie tak jak przy innych bossach.Na realu ja tez tak wydropilem bp. Przez tydzien siedzialem na of i zabijalem mase normalnych orkow i nigdy nie bylo tego w rogu :D a po tyg przechodze i mysle,ze ktos lurnal czy cos i uciekl zabilem i bp :) Potem popatrzylem na neta i tak ludzie tez dropili
 
A GDZIE KURWA LAJK? za pomoc XD?
nmzc tak btw tak dropi na realu,ale nie wiem czy tutaj.Ale tez tak powinno byc bo nic nie slyszalem o zmianie tak jak przy innych bossach.Na realu ja tez tak wydropilem bp. Przez tydzien siedzialem na of i zabijalem mase normalnych orkow i nigdy nie bylo tego w rogu :D a po tyg przechodze i mysle,ze ktos lurnal czy cos i uciekl zabilem i bp :) Potem popatrzylem na neta i tak ludzie tez dropili
on sie ten orc respi ciagle w tym mejscu, ale bp nie dropi ^.-
 
Back
Top