• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Acc maker - problem!?

Ciziia

KoX
Joined
Jul 23, 2009
Messages
89
Reaction score
0
Location
P(r)oland _/ Wrocław
Witam, wszystkich mam pewien problem otóż chodzi mi o 2 przeglądarki mozille i IE (na obydwu przeglądarkach inaczej wygląda layout mojej strony - na mozilli jest wszystko pięknie ale za to na IE(internet explorer) wszystko jest takie porozciągane na boki) Dam screeny żeby było widać dokładnie o co mi chodzi:


Z mozilli:
screenzmozilliaccc.jpg


Z IE:
screenzieacc.jpg



Tak więc wie ktoś jak coś takiego poprawić żeby na ie wszystko było tak samo jak na mozilli...? :)
 
Mozilla .:
Naciśnij u góry Firefoxa przycisk "Widok" --> "Powiększenie" --> "Rozmiar Pierwotny .
Jak nie zadziała wejdz w basic.css i u góry zmień na :
body {
margin: 0px;
padding: 0px;
background-color: #061222;
}

#ArtworkHelper {
text-align: center;
background-position: top center;
background-attachment: scroll;
background-repeat: no-repeat;
width: 100%;
height: 650px;
min-width: 1000px;
}
 
A kto używa IE? Na co Ci nooby na OTSie?
 
Mozilla .:
Naciśnij u góry Firefoxa przycisk "Widok" --> "Powiększenie" --> "Rozmiar Pierwotny .
Jak nie zadziała wejdz w basic.css i u góry zmień na :

To nie działa > chodzi mi o to żeby na każdej przeglądarce było wszystko tak jak na mozilli ^^ czyli na środku ;] - Tak więc jest ktoś kto by wiedział jak to zrobić?
 
Last edited:
Back
Top