• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Account Maker na stronie!

Renusek

beton beton beton punk!
Joined
Jul 24, 2008
Messages
1,047
Reaction score
9
Location
Poland - Katowice/Ruda Śląska
Witam. Mam problem ;/. Nie umiem wstawić acc makera na strone ;/. Tzn. Nie wiem czy się tak da ;D.
OTS jest u mnie na kompie odpalany, baze danych tez mam na localhoscie, a stronka Unl.pl Darmowy hosting PHP + MySQL ;p. OTS jest SQL. Mi to zwisa czy mam zrobić MySQL czy SQLite, tylko, żeby się dało.. Może być tak, że acc maker bedzie dzialać tylko jak bede mial kompa włączonego. Narazie mnie nie stać na dedyka ale później zamierzam kupić. Wie ktoś może jak zrobić acc makera na stronie ?
 
Sciagnij jakiegos acc np. Gesior Acc . Chyba ze nie masz TFS to jakiegos innego i w xampie wrzuc go do folderu "htdocs" chyba ze masz Webserver to nie wiem do jakiego . I potem to juz wejkdz na 127.0.0.7 (<--- w przedladarce wpisz) I tam juz jest instrukcja jak zrobic dalej
 
Tyle to też wiem ;p. Ale chciałbym na stronie www a nie na localhoście.. Widziałem, że niektóre servery mają na normalnej domenie acc makery, ale wszystkie miały kupiony server dedykowany czyli ots online 24/7. Inaczej się nie da ? :(.
 
Co ty pieprzysz, baza danych może być zewnętrzna tak samo jak strona WWW oczywiście jeśli to SQL.

@EDIT.
Darmowa baza danych (serwer) musi mieć możliwość, która umożliwi łączenie się twojego serwera z bazą danych.
 
No server jest sql. Może być MySQL lub SQLite, mi to obojętne. Gdzie powinno pisać czy serwer ma możliwość łączenia się z moją bazą danych ? Albo można to jakoś sprawdzić ?
Chodzi o to: Dostęp do bazy danych MySQL 5 ?
 
Last edited:
Jedyny sposób to spróbować. Lub kontakt z administracją darmowego serwera.
 
Gzeep, ewidentnie mnie nie zrozumiałeś. Takie połączenie będzie mało wydajne i dużo lepiej jest zrobić stronę na localhoście + zrobić sobie darmową domenę.
 
Back
Top