• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Ahmm Pytanie do was

Lolek

New Member
Joined
Sep 29, 2008
Messages
298
Reaction score
0
Witam.
Mam takie pytanie do otlandersow czyli do was.

Jakiego otsa byscie chcieli chodzi mi o to na jakim duzo osob by gralo i byla mila atmosfera.

Bo jak widze ze Rl mapy narazie zawladnely Swiatem Ots'ow
Wiec chce cos zrobic dla odmiany ale potrzebuje tez jakeigos teamu kasa na dedyka jest itp juz kupiony poszukuje Pomyslow dobrych oraz Skrypterow.

Wzamian oferuje God na ots i czesc zarobkow z niego

Oferty i pomysly pisac tutaj
 
Witam.
Mam takie pytanie do otlandersow czyli do was.

Jakiego otsa byscie chcieli chodzi mi o to na jakim duzo osob by gralo i byla mila atmosfera.

Bo jak widze ze Rl mapy narazie zawladnely Swiatem Ots'ow
Wiec chce cos zrobic dla odmiany ale potrzebuje tez jakeigos teamu kasa na dedyka jest itp juz kupiony poszukuje Pomyslow dobrych oraz Skrypterow.

Wzamian oferuje God na ots i czesc zarobkow z niego

Oferty i pomysly pisac tutaj

Jebnij Rpg'a jakiegoś dobrego i reklamuj z miesiąc, ale musi być dużo nowości np.

*Własny klient,
*Własna Grafika. itd

@up moim zdaniem evo 99999x to największy szajs, ja się dziwie ludzią co grają. 0 pvp, każdy zabija każdego bo zazwyczaj na takich ots obszarowe czary są mocne ...
 
Jebnij Rpg'a jakiegoś dobrego i reklamuj z miesiąc, ale musi być dużo nowości np.

*Własny klient,
*Własna Grafika. itd

@up moim zdaniem evo 99999x to największy szajs, ja się dziwie ludzią co grają. 0 pvp, każdy zabija każdego bo zazwyczaj na takich ots obszarowe czary są mocne ...

hehe ale masz 100zl dziennie :] wiec liczy sie $$ a nie ze graja same nie ogary tzn dzieci 10 letnie wysyłające smsy z telefonów rodziców
 
Wlasnie Probowalem juz Rl map dobra gralo to 300 osob ale jak wiecie wszysttko ma swoj poczatek i koniec zrobilem 2 rl mape gralo 200 no ale znowu nie poszlo tak jak mialo byc zrobilem next juz gralo max 50-70 zrobilem custom gralo 20 to ja juz nie wiem na jakich ots graja ludzie
 
to ty robiłeś kolejna rl mapke czy restartowałeś ta z 300 ?

to ja juz nie wiem na jakich ots graja ludzie

w jeden dzień musi być tak z 200 lvl wtedy można pograć i iść od razu pk na takich ots ludzie graja ;]
 
custom map + pomysł niekoniecznie rpg i masz 300 graczy kkthxbb
 
Stara mapa debesti ładnie oskryptowana i poprawiona wizualnie(ponieważ nowe dp, expowiska z rl mapy, wielkie tereny bez szczegółów i jakiegokolwiek klimatu są tragiczne). Do tego Kilku gmów sprawdzających czy gracze bocą i karanie nawet za heal bota czy antyparala. W sms shopie jedynie pacc runa ewentualnie matsy na 2 promocje.

Wiec jak widzisz serwer nie będzie przynosił praktycznie zysków a będzie trzeba się napracować co nie miara.
 
Jebnij Rpg'a jakiegoś dobrego i reklamuj z miesiąc, ale musi być dużo nowości np.

*Własny klient,
*Własna Grafika. itd

@up moim zdaniem evo 99999x to największy szajs, ja się dziwie ludzią co grają. 0 pvp, każdy zabija każdego bo zazwyczaj na takich ots obszarowe czary są mocne ...

mój kumpel ma własną mpake + graifki potworków itp
ale słabo grają tak po 20 osób średnia.
 
mnie osobiscie wkurzaja te real mapy ; / , chcialbym pograc sobie na jakims RPG gdzie gra z 300 osob tylko coz , ludzie wola 3 dniowe Rl mapy....
Jedyny ots z real mapa na ktorym czasem wchodze to classictibia.com (7.4) :wub::wub::wub:
 
Dla mnie najlepszy ots na jakim gralem to :
Daneria.pl
mapa Devland Rpg.
Nie zaduze kontynenty Mapa zajebista wszystko doracowane gralo po 80 osob :/
ale takie otsy do 100 graczy maja klimat. Kazdy chociaz kazdego zna.
 
Evo już za dużo jest, mapa Illusion o ile się nie mylę przyciągała kiedyś sporą ilość osób ;P Wystarczy imo odświeżyć starą dobrą mapę i nieźle ją oskryptować.
 
Z otsami rpg jest taki problem że ciężko jest je zabezpieczyć przed botami a co to za przyjemność gdy jedne osoby robią questy i męczą się manualnie a inni włączą bota i mają wszystko gdzieś. Poza tym często dobre serwery RPG upadają tuż po starcie ponieważ nie serwery nie są odpowiednio zabezpieczone.

No i nie zapominajmy ots na którym w sms shopie jest tylko pacc nie przynosi zbyt wielkich dochodów.
 
Jeśli chcesz OTS-a dla kasy to Jakieś Ch#%$@e Evo albo RL Map gotowca.
Chyba że jakiś OTS dla satysfakcji to RPG Custom Map.
 
Jeśli chcesz OTS-a dla kasy to Jakieś Ch#%$@e Evo albo RL Map gotowca.
Chyba że jakiś OTS dla satysfakcji to RPG Custom Map.

Żeby była satysfakcja z serwera to muszą na nim grać ludzie a jeśli np robisz otsa 2 lata i po wystartowaniu masz 20 graczy online to nie wiem czy to jest satysfakcjonujące.
 
Fajnie sie gralo na Perverze kochanego Averateca , ale no coz nie zajmowal sie nia i upadla a spokojnie moglo by grac 90~ non stop.
 
Ja mialem serwer low-rate, mapa tzw. Vanilla (przerobione wszystkie towny, 2 nowe wyspy, dodatkowe expowiska), w miare oskryptowana, masa NPC, ale gralo na nim po 50 osob, a "sklepik" byl skromny i serwer sam na siebie nie zarabial, a nie mialem zamiaru doplacac od siebie, wiec go zwinalem :S (atmosfera byla calkiem fajna, bo kazdy kazdego znal) , teraz jesli chodzi o serwy to only Fun TP (custom lub evo, nei wazne) lub RL Map, na innych serwerach ludzie nie bardzo graja, no moze na serwie elfa troche osob gra, ale on ma tam starych, wiernych graczy, mysle ze gdyby teraz wystartowal z takim OTS'em to nie mialby takiego "brania".
 
Back
Top