• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Air Max

Ale te buty są chujowe -.-
Nagle wielka moda na Airmaxy sie zrobiła....


Już lepiej kolorowe kup bedzie szpan juz z daleka.
 
Ale te buty są chujowe -.-
Nagle wielka moda na Airmaxy sie zrobiła....


Już lepiej kolorowe kup bedzie szpan juz z daleka.

to że większość osób kupuje airmaxy dla szpanu że ma się hajs albo podąża się za modą to nie znaczy, że on tak robi, po co tyle kwasu zią
 
pytam sie o opinie bo nie widzi mi sie wykladac kase na cos w czym bede chodził tylko 2 miesiace. Przykro mi ale nie mam tyle kasy co Ty aby zmieniac sobie buty co miesiac.
 
Zamierzam kupić oto takie buty /\ jednak chcę dowiedzieć się coś o podeszwach bo słyszałem, że lubią pękać. Prawda to?

Ja mysle ze to zalezy od tego ile chodzis, jak 24/7/365 codziennie caly czas to wiadomo rozpierdola sie, chinskie tandetne :D Mi sie one nie podobaja, jakos wygladaja na typowe "adidasy"

Ja polecam New Balance. Made in England
 
Zawsze możesz kupić na targu, szpan mniejszy, cena mniejsza ale za to wytrzymają gdzieś tyle samo
 
That are typical immigrant shoes in Sweden. huhu
 
Nie uważam się za jakiegoś 'gimbusa' ale sam jestem zakochany w maxach nie ze względu na to że są modne a ze względu na tą wygodę, niech Ci co tak psioczą na maxy się wypowiedzą czy w ogóle chodzili w tych butach, tyle w tym temacie.

Infraredy najładniejsze btw.
 
pierdolisz, gdyby sandały byłyby w huj wygodne, to byś się w nich zakochał? NIE bo żadna gim-baza lic-baza w tym nie chodzi
wykurwiaj, każdy w tym chodzi bo inne zjebusy w tym chodzą, głowa boli jak widzę tych pojebów, aż chce się zajebać kopa
 
pierdolisz, gdyby sandały byłyby w huj wygodne, to byś się w nich zakochał? NIE bo żadna gim-baza lic-baza w tym nie chodzi
wykurwiaj, każdy w tym chodzi bo inne zjebusy w tym chodzą, głowa boli jak widzę tych pojebów, aż chce się zajebać kopa

Ile Ty masz lat? Trochę szacunku.
 
Buty kupuje się wygodne i funkcjonalne. Jak potrzebujesz buty na lans na blokowisku to sobie kupujesz air maxy i się lansisz. Więcej do szpanu dostaniesz jak majeranek do dilerki nasypiesz i powiesz kumplom, że jesteś nałogowym palaczem cannabis.

Buty przede wszystkim kupuje się wygodne np badura wojas ryłko. Są całkiem spoko z wyglądu i bardzo wygodne. Chyba najbardziej polecam wojasy :)
Jak potrzebujesz butów sportowych to kupujesz nike np model vomero (jak do biegania) na siłownie też będą dobre.
 
Ja kupiłem 5 miesięcy temu air maxy za 50e tylko że nie ze sklepu he, ale oryginalne, z pudełkiem i chodzę do teraz latem trochę gorąco podeszwa nie pęka tylko jak dużo chodzisz to się sciera i czubki się odklejają trochę, a tak to nikt mi nie powie że to są buty na lans bo przeszedłem w nich naprawdę w chuj kilometrow i nigdy mi nic nie bolało.
 
W chuj km to ile 200, 300? Mi vomero wystarczyły na jakieś 5000km.
 
A mi moje buty sportowe halówki na 100k kilometrow i nadal chodzę po tej planecie jakoś bez problemu

tekstylne.meskie_inne_190_24945_950.jpg


bardzo wygodne buty, polecam, z tego co pamiętam mają jakieś systemy poduszek powietrznych, podeszwa się odrywa tylko od czasu do czasu ale można łatwo skleić
 
Back
Top