• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Angliki w PL?

Turboo

Banned User
Joined
Jul 1, 2012
Messages
61
Reaction score
0
Sory że tu ale nie mogę się doszukać konkretnych informacji mianowicie ruszył projekt samochodów UK w PL tylko nie mogę znaleźć konkretnie kiedy to ma wejść jak gadałem z gościem który sporwadza to mówił że od stycznia 2013 może macie więcej info albo lepiej szukacie na google ; D
 
A mógłbyś jaśniej? Bo jak ci chodzi o rejestrowanie aut z UK w Polsce to wątpię.
 
Noo o to mi chodzi bo już powstał projekt itd teraz jest to negocjacje społeczne? czy jak to się nazywa oczywiście nasz minister nie podał na 99 % konkretnej daty ale słyszałem że ma być już od 2013.
 
No to niezłe kino sie szykuje. Jeżdżenie z kierownicą po prawej stronie w Polsce to jest nietrafiony pomysł, oby nie wszedł ;p
Ale mają być też prawa jazdy na jakieś auta mikro, coś tam na WP pisali, że chyba do 350kg, max 45km/h i uwaga od 14 lat!!! :D Trzeba do tego mieć prawo jazdy kat. AM lub 16 lat i kategorię B1 :p
 
Back
Top