• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Bas (Pokemon of Veziv)

I jeszcze dwie pary dla mnie na mojego rycerza i druida bo jak nie to szykuja dla ciebie miejsce w teamie u sir bodzia jako cwel od invow xD
 
No cos ty ja tam charka zrobie ale only bot i fight a tak to na Morcie trzeba wkurwiac pedalow, jak sie komus nudzi to moze poczytac sobie hahaha beka w chuj.
http://forum.tibia.com/forum/?action=thread&threadid=4358952

PS. Bronie naszego spoleczenstwa OTS bo tutaj jakies rl tibia playerki mysla ze lepiej graja od ludzi z OTkow hehuehe.

jak ten czyscioch to padał na 2 flying sds w biegu, to czemu on sie tam wypowiada w ogóle?
 
A chuj ciebie wie :D gostki mnie na oramond w 3 pushowali gdzie mnie 7 osob z sd bilo to bez szans bylo co kolwiek zrobic bo sam bylem, a jak ja ich na battle sam do trapa wpycham to chuj haha. Ostatnio ich wielkiego liderka johana 4 kratki na trolach thais wyjebalem w 6 sec.
 
to juz predzej bym obstawial ze edward acki sie dostanie do europarlamentu niz calar kogos pushnie ehehehe

lokuf zna sie na prawie jak lucek na kreceniu szlugow true info
 
morta aka non pvp?
hahaha what a fucking joker trying to make fame about rl tibia wars
only idiots playing xD
wille paul mitch hahaha best eks xlog

ale kim ty kurwa jestes pajacu wbiles 350 na lunarce i ci libido skoczylo chlopcze
 
Back
Top