• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Beka detected

a jednak... podobno to admin tyrani tak zarobił ale niemam pewności

@@@
no zle napisalem chodzilo mi ze admin na tym zarobil ;d
 
a wiec koszt tego smsa jak wyczytalem wynosi 25 zl + vat czyli razem 30,50.numer 92596. + 3 smsy na numer AP.RLY5 na 92568 ktore kazala tez mi wyslac.i to wszystko.

tyrania plz?:D
 
admin? chyba kpisz, jakieś dziecko chciało wyłudzić kody na nagrody :) tyle Wam powiem, cześć, dowidzenia i dobranoc
 
o masakra koleś jakiś kox. Widocznie napalony był a żona nie spełnia jego wymagań. xDDD żart
 
ja gdzies ostatnio czytalem ze dzieciaki na czatach pokazauja pedofilom ptaszki za smsa na tibie.
 
Hahaha!
nie wiedzialem ze sa az tacy debile, japierdole hahaha
Polecam wszystkim nieogarom ten sposob. Ojebujesz typa na 1000zl. a potem juz spierdalasz z swoja kasa.
:p
 
Last edited:
Lmao, dobry biznes :D

Żebyś wiedział, chodźby nawet dla samego siebie siedzieć i kołować sobie smsy :>


btw. dopiero teraz dowiedzieliście się jak otsiarze kołują te smsy za 3dychy itp?
 
no to bedziesz mial cieplo pewnie bo z tego co tam na forum przeczytalem gosc ma na niebieskich pojsc.
 
A co ja mam do tego? Mogą mnie tylko prosić o udostępnienie danych o osobie która np. tego kodu użyła
Ja mam legalny sklepik, odprowadzam podatki
 
jak co Ty masz do tego ? Kod jest na Ciebie zarejestrowany watpie zeby ich obchodzilo komu go udostepniles czy komu hajs miales przelac za wplaty.
 
Swoją drogą

nie wiem co z tym zrobic.zona mnie zabije


czemu do żony nie poszedł żeby za 3,66 zrobiła pokazik ? aż tak chujową ją ma =D?
 
Back
Top