• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

BEST TANKER ED/MS

po 3 widać ze nigdy nie byles ze mna na zadnej akcji ale cos pierdolisz farmazony ^,-
Magnus chodzisz po kazdym teamie ostatnio razem w Banitio i bylismy razem na akcji, i jestes przecietny a kazdy z tej listy co napisalem prócz może Mursa jest lepszy od Ciebie i taka jest prawda .
 
Magnus chodzisz po kazdym teamie ostatnio razem w Banitio i bylismy razem na akcji, i jestes przecietny a kazdy z tej listy co napisalem prócz może Mursa jest lepszy od Ciebie i taka jest prawda .
tak, a jaki masz nick koleszko?
 
a w zasadzie chuj mnie to obchodzi, wykreśl mnie z listy wyjebane mam w jakiś randomów co sie poczuwają, sam jesteś pewno jakimś gównem w chuj, ale pozdro. elo se komentuj jak chcesz, wyjebane
 
a sam jestes randomem ktory sie poczuwa

No, jeśli chodzi o magnusa, to nawet majczal miał w tym przypadku racje. btw @magnus250 - na inq mogłeś mnie widzieć chyba tylko jak cie wypierdalaliśmy na orbite w 3 osoby, to tam pizdeczke sklej.
 
No, jeśli chodzi o magnusa, to nawet majczal miał w tym przypadku racje. btw @magnus250 - na inq mogłeś mnie widzieć chyba tylko jak cie wypierdalaliśmy na orbite w 3 osoby, to tam pizdeczke sklej.
Hahahahahah co ja się z wami będę kłócił jeden lepszy od drugiego a jak przychodzi co do czego to "miałem lagi", "pinga dostałem" a tak naprawdę panika gamer bo zaraz stracą levelki ręcznie wbite na inq albo poi, a jak taki kozaczek jesteś to mnie zabij, albo OGLASZAM konkurs, daje 1kk za zabicie mnie, nie na bocie ani na warmodzie, dolaczcie screena jak mnie zabijacie :)))
 
no chuj ze solo wytankowalem horestisa ale nie jestem nominowany

glosuje na deszcza
 
kurwa typki wbili 300 lvle na jakims gównianym otsie i już myślą że potrafia grać w gre no trzymajcie mnie bo zajebie petów
 
kurwa typki wbili 300 lvle na jakims gównianym otsie i już myślą że potrafia grać w gre no trzymajcie mnie bo zajebie petów
ale pierw wstan z krzesla spasla kurwo
 
moglbym byc twoim ojcem pierdolony spaslaku

btw wole byc nonamem niz byc cisnietym na kazdym kroku pierdolony pulpecie
 
Back
Top