• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

bilety lotnicze za grosze

Jensej

Member
Joined
Feb 28, 2009
Messages
807
Reaction score
8
Witajcie.
Otóż pare razy obiło mi się o uszy, że można trafić na super tanie bilety locznie (do 100zł) w dwie strony. Niby można mieć tylko bagaż podręczny jednak to nie problem. Może ktoś wie gdzie można znaleźć coś podobnego.?
 
wizzair chociażby, właśnie kupiony mam bilet ze londyn luton do warszawy za 20F(100zł) obie strony, + bagaz podreczny do 10 czy 15 kg moge wziać
 
wizzair chociażby, właśnie kupiony mam bilet ze londyn luton do warszawy za 20F(100zł) obie strony, + bagaz podreczny do 10 czy 15 kg moge wziać

a wchodzą w grę lotniska np-> rzeszów/kraków?
 
Wizzair miał w tym roku urodziny i np. bilet do Norwegii w obie strony 50 złoty. Trzeba szukać i rezerwować z wyprzedzeniem.
 
Ja tam wole full opcje czyli opla astre rocznik 98 w LPG. No chyba, że za dużą wodę to kraulem :D

Wizzair z tego co słyszałem jest dobre, ale moim zdaniem wyszukać okazji jest trudno i lepiej ten czas poświęcić na biznes.
 
Można też za 50zł w dwie strony + do tego niezapomniane wspomnienia z lotu z kozami ewentualnie lamami.
 
Ja tam wole full opcje czyli opla astre rocznik 98 w LPG. No chyba, że za dużą wodę to kraulem :D

Wizzair z tego co słyszałem jest dobre, ale moim zdaniem wyszukać okazji jest trudno i lepiej ten czas poświęcić na biznes.

trzeba mieć pomysł na ten biznes;p
 
Lepszy otsy niż zasiłek dla bezrobotnych. Chodź w sumie ja "brałbym" oba :D
 
na rowerze kurwa! schudniesz przy okazji zgrzewke wody na plecy i jazda :D w sumie ja mam auto na gaz spalanie 18 zł na 100 km xd
 
ale kraków-rzeszów to nie daleko tak bardzo xD jest taka stronka że ktoś cie podwozi itd nie pamiętam już
 

Jedyna osoba, która podała sensowną odpowiedź. Oczywiście ja też bardzo polecam tą stronkę. Można na niej znaleźć na prawdę niezłe oferty.

Bardzo rzadko zdarza się znaleźć tanie bilety w miejsce, do którego planujesz jechać. Bilety mogą być tanie w każdej chwili i znikają zazwyczaj w ekspresowym tempie więc takich tanich podróży nie da się zaplanować.

Jeżeli ktoś lubi podróżować, nie zależy mu na dacie ale jednocześnie ma być tanio to wtedy takie stronki typu Mleczne Podróże mają sens. Są tam naprawdę niezłe oferty w różne miejsca. Raz była oferta Warszawa -> Los Angeles > Londyn za 1600zł chyba. Więc tylko znaleźć tani bilet z Londynu do Warszawy i już. No a 1600zł do LA to nie wiem czy gdzieś tak znajdziecie. Oczywiście są też inne atrakcyjne miejsca typu Grecja, Włochy czasami za niecałe 200zł.
 
Back
Top