• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Blad po ktorym serwer traci polaczenie z baza

zduna

Banned User
Joined
May 3, 2010
Messages
201
Reaction score
0
[16:3:53.026] mysql_real_query(): UPDATE `killers` SET `unjustified` = 0 WHERE `id` IN (SELECT `kill_id` FROM `player_killers` WHERE `player_id` = 2793) - MYSQL ERROR: Lost connection to MySQL server during query (2013)


Wie ktos co moze byc tego przyczyna ?
 
Tak, wiem. A chcesz wiedzieć jak łatwo to sprawdzić, akurat w tym przypadku. Pobierasz całego ots na dysk, otwierasz notepad+, wybierasz opcje szukania w plikach, katalog i wpisujesz frazę. Woaaaalaaaaaa właśnie byś się dowiedział że to Frag Remover, niestety gówno by to dało i założyłbyś kolejny smutny temat, dlatego dam Ci rozwiązanie:

Code:
		db.executeQuery("UPDATE `killers`, `player_killers` SET `killers`.`unjustified` = '0' WHERE `killers`.`id` = `player_killers`.`kill_id` AND `player_killers`.`player_id` = " .. getPlayerGUID(cid))

A no tak, sorry, wchodzisz w actions/scripts i szukasz frag remover.lua, albo skullremover.lua, albo rsrune.lua, albo srrune.lua albo cokolwiek co ci to przypomina i tam znajdziesz zapytanie które podmień.
Tak tak nie musisz dziękować, odwdzięczysz się następnym tematem na pb.
 
Nie rozumiem dlaczego zle zapytanie SQL mialo by wyjebac polaczenie serwera z baza?
 
Ja tak miałem gdy po starcie nie dalem żadnego bana, i ktoś mi coś tam zrobil , sam nie wiem do dziś co ale jak dałem po starcie odrazu komuś bana to nigdy wiecej już mi tak nie zrobiło sie. Nie wiem co ma unjustified do bana ale tak już było ; x
 
Last edited:
Back
Top