• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

BLOCK FENROCK

shleder? to ten co pod monopolem winogrona sprzedaje jebany nieudacznik ,zeby miec na nastepny miesiac na neta zeby w tibioszke pograc? kojarzu
 
podniecacie sie tym wszystkim a tak na prawde zemsta skopal mnie raz , 50-1 bo byly jakies pety od marhoziego i inne gowna 200 lvlami a zemsta wyjebal 3 razy desperacko ava i wygral wm i z reszta w ogole mi sie nie chcialo odzywac nawet na tym warmdozie, w dzien ogarnalem starych ludzi, szwedow z rla do first line ,to nastepnego dnia po przekopce 50-1 wyrashowalem sobie zemste jak skonczone gowno na open i jedyne co tam pokazal to ,to ze jego ludzie nie potrafia grac i biegaja jak br na open czyli jakby jebnac cavebota i wszytskie inne i lapeisz tylko takie muchy , a z reszta wszystko bedzie widac na filmiku ,wczoraj tez chuja pokazaliscie bo wm sie baliscie to przyszliscie na -2 wyjebalem was kazdego po 3 razy i kiedy juz ode mnie z 10 osob mialo bs'a i wszyscy rsa i koniec ssa to zaczeliscie nas wybijac , tak wiec mysle ze na razie to wyjasniam was jak gowna a jedyne do czego sie nadajacie to walki w close na same sd bo se staniecie 400 lvlkami w 1,2,3 lini i chuuj bij sie jak typek na hp magiem ma 2k+ hp . wczoraj wyjebalem w was 3x ava wave to jakis wladek jak placek 400 edeczkiem padl jebany nohand no i oczywiscie nie zabrakloby dodac ,ze lataliscie wczoraj jak jebane gowna od tych szwedow moich ze wam rozpushowali wszystko do 3 waszej lini i tylko skos push spam sd spi i tak z 5 razy pod rzad tak wiec mysle ze wyjasnieni.
Mursu

kto?
 
sick boi jak sie baliscie podejsc w 25 na nas 15 bo balisice sie plecow od siwkow to sie dziwisz ze mam wyjebalem mursa lol
 
sick boi jak sie baliscie podejsc w 25 na nas 15 bo balisice sie plecow od siwkow to sie dziwisz ze mam wyjebalem mursa lol

Ale zatkaj już tą morde, poczuj mej potęgi smak, gdy twe dupsko wessie kocyk, nie będzie już tik i tak.
 
Orc.gif
 
leayzer ale idz sie wpierdol na ab sama gora dp ze skullem znow zemsta was robil jak kurwy jebane xD
 
Widze ze masz mage bot gz jeszcze 2 tygodnie temu na xeno sie chodziło chyba mamusia zarobiła pod latarnia to synek mage bota kupił
 
dostalem za fri a co do mamusi to twoja moge kupic za ccki w tibi wiec cichutko tam
 
Widze ze masz mage bot gz jeszcze 2 tygodnie temu na xeno sie chodziło chyba mamusia zarobiła pod latarnia to synek mage bota kupił
Ty kurwa rowerze jebany co z matka na poziomki chodziles, a pozniej je na A4 sprzedawales za marne grosze, zeby kupic kondony dla matuli, aby nie zaszla w ciaze z jakims listonoszem czy chuj wie kim, uwal sie na pizde i siedz, bo jakbys nie byl magebot key dilerem to bys wyjebal od siwka na krzywy ryj no handzie jebany, co przepraszal, zeby hunta nie miec, jebane dno zyciowe
 
Ty kurwo co na 5 zl ludzi oszukuje zamknij pizde i usadz tego elda na ta cipke bo gosc sie poczuwa a jak przychodzi co do czego to ucieka z dwarfow zeby na -2 nie paść ty tez uwal sie tak samo co noob charem przychodzi sie na -2 bic
 
leayzer ale idz sie wpierdol na ab sama gora dp ze skullem znow zemsta was robil jak kurwy jebane xD




Nie kurwa, to jest przegiecie, robic zdj dedow, moze jeszcze folder zaloz i dodawaj tam wszystkie.
Poczekaj tylko niech ja zaczne grac tym leayzerem to pzta bedziesz grzal 24/7 typasku co splywa od 2 msow xDDDDD

P.S. ja bym twoich zdjec nie uzbieral bo u ciebie pasc to norma i do emerytury bym tych zdjec nie zliczyl ;o
 
ale leayzer idz tam dalej polatac po temach jak dziwka po kutasach i naucz nemesisa robic destroy fildy bo padl ostatnio przez to
 
Back
Top