• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

BlueCash

Fnotic

New Member
Joined
May 3, 2011
Messages
16
Reaction score
0
Witam, kupiłem pewną rzecz i przelałem pieniądze przez bluecash mbank > inteligo. Na stronie bluecash jest zrealizowane, a on twierdzi, że nie ma jeszcze pieniędzy (minęło 30 minut). Czy to jest możliwe, mieliście tak?
 
Kłamie, używam blue casha bardzo, bardzo często, nigdy mnie nie zawiódł. Napisz emaila do blue casha, jest miła obsługa, szybko odpisze Ci co i jak.
 
Obstawiam, że nie ma konta internetowego/smsowego lub konto mamy/taty i dlatego kręci, poza tym nie kupuje się otsów na allegro.
 
Dawał screena z konta internetowego, ma. :)

Powiem tak, allegro to jedno wielkie gówno. Ostatni raz tam kupuje, bo już raz musiałem zgłaszać sprawę na policje, bo koleś mi nie wysłał telewizora.
 
to sprawę zgłasza się do allegro , a oni już niech robią co chcą albo Ci kase zwrócą jeżeli to + 100 zł jak pamiętam ,albo oni zgłaszają sprawę :p , ty korzystasz z ich serwisu więc jak coś jest nie tak to tam kieruj bo oni mają Ci zapewnić 100 % bezpieczeństwa.
 
to sprawę zgłasza się do allegro , a oni już niech robią co chcą albo Ci kase zwrócą jeżeli to + 100 zł jak pamiętam ,albo oni zgłaszają sprawę :p , ty korzystasz z ich serwisu więc jak coś jest nie tak to tam kieruj bo oni mają Ci zapewnić 100 % bezpieczeństwa.

Tak, ale on ma z tego co pamiętam tydzień na dostarczenie przedmiotu, a mineło 30 min ;p
 
heh koles jest dobry w fejkach jak popatrzec juz na jego opis tej licytacji. W dodatku sprzedal tylko 1 przedmiot, wiec nie zdziwie sie jesli jest oszustem. W ogole 50 zl dawac za takie cos to wedlug mnie troche duzo
 
heh koles jest dobry w fejkach jak popatrzec juz na jego opis tej licytacji. W dodatku sprzedal tylko 1 przedmiot, wiec nie zdziwie sie jesli jest oszustem. W ogole 50 zl dawac za takie cos to wedlug mnie troche duzo

No zobaczymy jakiego będzie miał fejka na twarzy jak mnie oszuka, bo ja nie daruje. :) Dla mnie 50 zł to jest dzień pracy.
 
Ten koleś to prawdopodobnie oszust, a nawet jeśli nie, to trzeba chyba nie czytać opisu, żeby kupić OTSa od niego.
Daje screeny z DotPay'a z 2009 roku, w którym zarabiał krocie na sprzedawanych przez siebie serwerze 8.7.
No i widać głęboką wiedzę tego pana na temat OTS:
iafDq.png
 
Osobiście nigdy nic nie zgłaszałem na kwotę 50 zł, będzie z tym problem? Tutaj nie chodzi o pieniądze, a o jego minę na twarzy.
 
mysle, ze nie bedzie specjalnie zdepresjonowany jesli zablokuja mu konto na allegro
 
Osobiście nigdy nic nie zgłaszałem na kwotę 50 zł, będzie z tym problem? Tutaj nie chodzi o pieniądze, a o jego minę na twarzy.

Kiedyś z tego co pamiętam było od 100 zł, ale od jakiegoś czasu allegro się za takich wzieło i nawet 50 zł oszustwo możesz zgłosić ;)
 
mysle, ze nie bedzie specjalnie zdepresjonowany jesli zablokuja mu konto na allegro

Ale ja nie chcę zgłaszać na allegro (w sumie to jest podstawą) tylko na Policję.

Nieoficjalnie zamykam temat - nic pewnego. Kazał mi czekać do jutra, poczekamy. :)
 
Last edited by a moderator:
Wiem, że biorą, ale nie zawsze. To ja biorę się do oczyszczania, mam tutaj chyba 300 GB nielegalnych plików. :D
 
Policja by się tym zajęła gdyby wartość tego przekraczała 500 zł lecz to kosztuje 50 zł więc cie wyśmieją i powiedzą nara ;/
 
Policja by się tym zajęła gdyby wartość tego przekraczała 500 zł lecz to kosztuje 50 zł więc cie wyśmieją i powiedzą nara ;/

No jeżeli ty byś poszedł z takim podejściem to na pewno by cię wyśmiali. - . -
Nie ważne czy jest to 50 czy 300, i tak się zajmą i tak, tylko w mniejszym/większym stopniu. A o te 50 zł będziesz miał tyle latania że ci sie odechce.

@edit

Aukcja Bugas -a z otlandu.
 

Similar threads

Back
Top