• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Bot jaki polecacie?

Kacyk

New Member
Joined
Mar 17, 2010
Messages
265
Reaction score
0
Location
Poland
siemano jaki polecacie bocik na ots/real który jest praktycznie od razu aktualizowany i w miarę tani jeśli to możliwe?
 
BBot - jeśli na otsa, na rl on jest wykrywalny, zapewne ots to shadowcores/lunarforce. 12zł sms, tani i strasznie prosty w obsłudze.
MageBot - najlepszy warbot, wykrywalny, ale na otsa zajebisty.
Ibot - Jak cracka wyrwiesz od kogos.
RedBot - samemu sobie scrackuj, podobny do elfbota, ale szajsowaty jest.
XenoBot - Jeden z najlepszych, nie ma cracka, jest płatny.
Blackd - Szajs.
TibiaAuto - Syf jebany.
CoreBot - jakiś z torga, chyba syfiasty tez.
Innych zapomniałem nazwy już.
 
ElfBot NG pod wersję 8.6 - 8.x
te starsze wersje.
ewentualnie redbot/blacktibia :p
 
Last edited:
1. xenobot - zajebisty interfejs
2. ibot - trudniejszy ale jesli ktos ma inteligencje wieksza niz swinka morska to powinien sie polapac, do tego sa latwo dostepne cracki
 
właśnie potrzebuje bota za równa na shadowcore jak i na rl więc pewnie wybiorę xenobota dzięki wielkie
 
Xenobot -najlepszy dostepny bot, nie ma crackow placisz 5$ / miesiac , zostal zaaktualizowany jakos 4h po 1szej czesci summer updatea wiec to raczej mowi samo za sb, szybko aktualizowany.
 
Nieśmieszne to jest to, że idioci wciąż używają botów. Chcesz grać? Graj. Nie chcesz? To wy********j i nie ustawiaj bota.

Rozumiem, że jesteś zacofany/niepełnosprawny ? Są wakacje, i co niektórzy grają tylko dla warów, a chyba nikt o zdrowym umyśle nie będzie, siedział bite 10h i klikał w hotkeye, żeby lvl wbić, zresztą co to za przyjemność naciskać strzałki i f5 np....
Na wara lvl wbije bocik a potem można przyjść do domu i poorać se godzinke. Dziwie się, że jeszcze ludziom sprawia przyjemność ręcznego expienia...
 
na real tibie polecam ibota, redbot w ostatnim update zrobil jakis bug ze bardzo duzo osob pobanowali, a inne boty na real sie nie licza wszystkie wykrywalne
 
Rozumiem, że jesteś zacofany/niepełnosprawny ? Są wakacje, i co niektórzy grają tylko dla warów, a chyba nikt o zdrowym umyśle nie będzie, siedział bite 10h i klikał w hotkeye, żeby lvl wbić, zresztą co to za przyjemność naciskać strzałki i f5 np....
Na wara lvl wbije bocik a potem można przyjść do domu i poorać se godzinke. Dziwie się, że jeszcze ludziom sprawia przyjemność ręcznego expienia...

Chcesz pvp to idź sobie na war server gdzie nie musisz expić bo masz lvl od razu.

Jak bardzo zjebani jesteście, to aż słów brakuje :w00t:
 
Moim zdaniem bardziej przyzwoite jest granie na bocie na serwerach cipsoftu niż na ots.
 
Pytanie było - jakiego bota polecacie, a wy wypisujecie gdzie polecacie bota...
co za ludzie!!!1!
 
Last edited:
Redbot pro, brat korzysta grubo ponad rok na kilku postaciach i do tej pory nie dostał bana.
 
ja tez grubo ponad rok i z 30 charow zbanowali mi 9 w tym update ;) codziennie bany leca, na forum temat za tematem powstaje ze kogos skasowali, podobnie bylo pare miesiecy na ibocie
 
Hmm, dziwne. Przez te ostatnie kilka dni (double exp i skill) wbiłem 90 skilla na palladynie i 50lvl, do teraz bana nie dostałem. Brat dobija już na trzecim ek 200 lvl i również bez niespodzianek. Ostatni ban jaki dostałem był za ng pewnie z 5 lat temu. Zapomniałem dodać, że wybociłem jeszcze 100ed i brat 110rp. Wydaje mi się, że aktualny system wykrywania botów stawia za dużą wagę do raportów od innych graczy - ostatnio na serwerze , na którym gram były przypadki, że zbanowali gracza, który nie korzystał z bota po czym dali mu unbana gdy się wszystko wyjaśniło.
 
Last edited:
Hmm, dziwne. Przez te ostatnie kilka dni (double exp i skill) wbiłem 90 skilla na palladynie i 50lvl, do teraz bana nie dostałem. Brat dobija już na trzecim ek 200 lvl i również bez niespodzianek. Ostatni ban jaki dostałem był za ng pewnie z 5 lat temu. Zapomniałem dodać, że wybociłem jeszcze 100ed i brat 110rp. Wydaje mi się, że aktualny system wykrywania botów stawia za dużą wagę do raportów od innych graczy - ostatnio na serwerze , na którym gram były przypadki, że zbanowali gracza, który nie korzystał z bota po czym dali mi unbana gdy się wszystko wyjaśniło.

to dobrze ze jego zbanowali a tobie dali unbana
 
Chcesz pvp to idź sobie na war server gdzie nie musisz expić bo masz lvl od razu.

Jak bardzo zjebani jesteście, to aż słów brakuje :w00t:
Chce to stawiam bota i gram se na rl mapce/evo/rpg i sram na takich jak ty, czaisz?
To, że jestes nieudacznikiem życiowym i lubisz klikać sobie w klawiaturke po xxH dziennie to twoja sprawa, zresztą nie będziesz mi życia układał, idź robić te swoje rpg i nie zawracaj głowy, bo każdego to pierdoli co piszesz o botowaniu.
BBota na otsa polecam najbardziej, tani, mega prosty w obsłudze, do tego magebot na wara super bot jak byś chciał.
 
Back
Top