• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Brak nadzoru

Mogiq

Member
Joined
Jan 9, 2010
Messages
271
Reaction score
14
Location
Poland
Ja gdy sie nudze zastanawiam sie ktory kretyn nie potrafi sam wymyśleć nazwy ots i przerobił moją. (chodzi mi o twoja sygnature ;])
 
Ja gdy sie nudze zastanawiam sie ktory kretyn nie potrafi sam wymyśleć nazwy ots i przerobił moją. (chodzi mi o twoja sygnature ;])

potar to pseudonim potara też w rl'a więc nie wiem o chuj ci chodzi do niego

- - - Updated - - -

ja pierdole co to za forum, tam wszyscy by się kwalifikowali do ich "frajerni" XDD
 
potar to pseudonim potara też w rl'a więc nie wiem o chuj ci chodzi do niego

- - - Updated - - -

ja pierdole co to za forum, tam wszyscy by się kwalifikowali do ich "frajerni" XDD

jak chcecie do gitow to pisać bo mam tam znajomosci
 
jak chcecie do gitow to pisać bo mam tam znajomosci

wgl o chuj chodzi z tymi "gitami" i frajernią? tam na tamtym forum tylko spam "kurwa" "chuj" "spierdalaj" i nic więcej, a na pb jak już jest flejm to i tak jest bardziej konstruktywny :\
 
bo tam chodzi o to zebym komus na matke wjechać , ja tam konta nie mam ale znam pare osob co tam się spinają i sa gitami xD , aaa i Gity te dobre znane chłopaki a frajery to taka frajernia otsowa bez pvp itd
 
Ja gdy sie nudze zastanawiam sie ktory kretyn nie potrafi sam wymyśleć nazwy ots i przerobił moją. (chodzi mi o twoja sygnature ;])
Ots z mojej sygnatury stal pare lat wiec nie wiem skad Twoje przypuszczenia. Gdybys potrafil chociaz 10% tego co on moglbys dopiero go nazywac kretynem.
 
Dlaczego tam kazdy w sygnaturach kogos obraza? xD Co to wgl za forum!
 
Widziałem raz te forum, teraz przypomniałeś, wszedłem, nic się nie zmieniło, dzieci tibi, typowe neo. Gdzie się tacy ludzie rodzą to nie mam pojęcia.
 
Back
Top