• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Brutal spoffuje!

EvulFapMastah

New Member
Joined
May 29, 2011
Messages
71
Reaction score
1
Dziś, zostawilem z ciekawosci zalogowałem się na ots brutalwars którego większośc z was zna, zobaczyłem ich cast system, i poszedłem afk.

Po paru godzinach przychodzę a moim oczą wspaniały widok sie ukazał:

Fl4g3wbrutal.jpg


Mam nagrany cały film jak chodze tam przed 5 minut, postacie są przerzucane na pole afk, prawda wyszła na jaw... :/

Pzdr.
 
1) Szukasz taniej sensacji.
2) System cam'ow nas zawiodl dlatego tez gracze mogli sie poruszac po kwadracie gdzie sa przenoszeni w momencie gdy ogladaja cam.
3) Jak widac, GOD pytal kto jest tutaj i kto potrzebuje TP co calkowicie obala Twoja teorie (wystarczy analizowac to co sie widzi).
4) To samo tyczy sie graczy. Ktorzy jak widac, rowniez sa zdziwieni sytuacja + rozmawiaja na default (Battos, No'JS.. Spoofy raczej nie gadaja, co?)
5) Pytanie za tysiac punktow. Po co brutalwars mialoby spoofowac - policzmy, 23 graczy, przy 600 online+300afk, jaki to stanowi procent?
6) Sprawdz te postacie w wyszukiwarce zanim zaczniesz kogos o oskarzac o spoofing
7) Nie ma tam pola non-logout zone a PZ zone (moze pokazesz pelnego screena?).
8) Gwoli ścisłości spoof a nie spoff.
9) Sumujac 8 punktow wyzej... wybacz, ale do Mensy to Ty sie nigdy nie zapiszesz...
 
Last edited:
A na jakiej podstawie doliczasz niby graczy oglądających casta do ilości online :/
Czekamy az rl tibia zacznie sobie doliczac ludzi z castów, kto wie czy takich kwadratow nie ma z 50 i nie wymysliles jakiegos pro sposobu zeby to omijac.

Dowodów że no logout tam nie ma nie posiadam, mogles to teraz zmienic, jakos kicka nie mialem przez bardzo dlugi czas.
 
Czekamy az rl tibia zacznie sobie doliczac ludzi z castów, kto wie czy takich kwadratow nie ma z 50 i nie wymysliles jakiegos pro sposobu zeby to omijac.
Tak.. I gdybysmy mieli spoofowac to napewno do takich kwadratow przenosilibysmy osoby postronne takie jak Ty... Czy Ty nie widzisz jak slabe i oderwane od rzeczywistosci sa Twoje argumenty?

Tak jak myslalem... Nie odpowiesz na zaden z punktow.
W takim razie, 10. Na jakiej podstawie stwierdziles ze te osoby nie sa wliczane do AFK? Przedstaw mi dowod.
 
Last edited:
Back
Top