• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Clonuje mi itemy

Status
Not open for further replies.

Reins

Member
Joined
Apr 9, 2009
Messages
586
Reaction score
8
Chciałbym was zapytać, jak naprawić takiego buga na klonowanie itemów, przyszedł mi kolega dwoma harami(mc), z jednego hara przerzucił item na drugiego, szybko wylogował i w logował miał już 2 itemy, potem 4,8,16,32... Jak to naprawić ?

Tfs 8.54 0.3.6pl

@edit

napisał coś takiego

Code:
a na 7.92 nie dasz  rady zclonować


Fxxxy
19:37:00
no
19:37:06
ale jak bedze !createguild to dam
19:37:07
:D
 
no właśnie gdzie to komende się wyłancza? bo w talkactions nie ma...
 
Tak:
-- Guilds
ingameGuildManagement = false
levelToFormGuild = 8
premiumDaysToFormGuild = 0
guildNameMinLength = 4
guildNameMaxLength = 20

(Ty potrzebujesz tylko pierwszą linijkę, reszta to kontekst. I nie mam na myśli komentarza.)
 
Dzięki, właśnie nawet on mi napisał i wytłumaczył jak to działa, yhym dziwne lecz prawdziwe. ;)

Don Danielo Rep
 
Możesz się podzielić tą informacją? ;) Wyślij n priv. jak możesz aby nie trafiło to w nie powołane ręce.
 
Siema, mi tez jakbys mogl i napisac jak on to robil gdyz na moim ots tez klonuja a nie wiem jak i jak to naprawic, z gory dzieki
 
Nom i mi plx. W 0.4 jest już fix (dawno zresztą) proponuje, a raczej zachęcam do zainwestowania.
 
Klonują mi itemy ;/

Witam mam otsa pod 8.54 - 8.57 i klonują itemki, bez crasha, opcja createguild jest wyłączone. Koles mi pokazywał jak, na mc miał stał i przerzucał itemki relogi i podwojone itemki ;/ Pomoże ktoś?
 
wylacz guildy w acc managerze ;]
 
Jeżeli zrobiłeś to o czym napisałem nie masz się już co martwić że ci będą klonować za pomocą guild systemu.
 
Last edited by a moderator:
Problem w tym, że to zrobiłem i nadal klonują dlatego chce wiedzieć konkretnie.
 
Konkretnie ? Tzn jak klonować? Po co? Tą wiedzą nie pomożesz sobie, jeżeli klonują dalej to jest inny błąd. Jeżeli usunąłeś to o czym pisaliśmy nie ma opcji aby tym sposobem dalej klonować.
 
On chyba chce klonować, dlatego chce wiedzieć konkretnie ;d

Ja miałem problem z klonerami - usunąłem ingame guild system - i działa ;)
Wiem, bo ten kloner sam próbował klonować i zonk ;(
 
Taa, wpisują że 1,5 itemu sprzedają, przez co zaokrągla się do 2 - płacą jak za jeden, dostają 2.

tekstq.php
 
Last edited:
aukcje mam nową, dlatego musze wiedzieć jaka to komenda bo guild mange mam off
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top