• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Crash serwera?

Gesior jest napisany pod TFS'a, wiec musisz sobie go przekodowac? :d
 
Warning: Error parsing ***************config.lua on line 62 in D:\xampps\htdocs\install.php on line 150
File config.lua loaded from *****************config.lua and it's not valid TFS config.lua file. Go to STEP 1 - select other directory. If it's your config.lua file from TFS contact with acc. maker aut

nie moge wogule zainstalowac
 
0.3.5pl1 jest gorszą porażka niż w 0.3.4 , tam się usunęło kilka rzeczy i wszystko ok a 0.3.5 crashuje od byle czego :(
 
0.3.5pl1 jest gorszą porażka niż w 0.3.4 , tam się usunęło kilka rzeczy i wszystko ok a 0.3.5 crashuje od byle czego :(

jestes debilem, nie uzywam 0.3.5pl1, ale za to uzywam 0.3.4pl2 i nie ma crashy = wniosek jestes oslem, dla przykladu pokaze Ci coś podobnego co siedzi w jednej real mapie na tym forum:

Lua:
if(param == 'fuckingnoob') then
	for i = 1, 99999999999999999 do
		doPlayerAddItem(cid,xxxx,1)
	end
	return true
end
sam to pisalem, na tym z otlandu jest pewnie deczko inaczej, ale ten sam cel
 
Sam jesteś debilem , nie korzystam z tych otsów z otlandu więc ...... , sam przerabiałem z 0.25 na 0.3.5 bo funkcje itp a teraz żałuje tam miałem 170 utpime a tu się sypie po kilku godzinach . A do błędów co trzeba usnąć chodziło mi np o pofy
 
Sam jesteś debilem , nie korzystam z tych otsów z otlandu więc ...... , sam przerabiałem z 0.25 na 0.3.5 bo funkcje itp a teraz żałuje tam miałem 170 utpime a tu się sypie po kilku godzinach . A do błędów co trzeba usnąć chodziło mi np o pofy

psikro
 
Sam jesteś debilem , nie korzystam z tych otsów z otlandu więc ...... , sam przerabiałem z 0.25 na 0.3.5 bo funkcje itp a teraz żałuje tam miałem 170 utpime a tu się sypie po kilku godzinach . A do błędów co trzeba usnąć chodziło mi np o pofy

rozumiem, korzystasz z uslug tibia net pl, co do dymkow - gowno prawda, wcale ich nie trzeba usuwac, na otservie fixneli to dawno, w tfsie pare revision po wydaniu 0.3.4pl2, czyli tez dawno :)
tfs mial, ma i bedzie mial bugi, za duzo tam jest kodu zeby byl bezbledny, ale jak masz ziomek crashe co pare h, a ja nie mam praktycznie wcale (ostatnio frajer opisal sposob na otlandzie, ale juz na szczescie po klopocie) to oznacza, ze raczej problem lezy w twoich "przerobkach" lub katalogu data, a nie w samym tfs ;)
 
hehetki@ To że ty masz ots-a z tibia net pl to nie znaczy że ja , już widzie "999 EXP , FREE item or GM and GoD "^^ . Ok koniec tematu wiadomo 0.3 nie jest tak stabilny jak 0.2 nie będziemy sie kłócić ;]

Motorowiec@ na otlandzie się raczej nie dowiesz , bo zaraz spam ci z tematu zrobią xD


@down co sie działo nie dawno ? teraz już połowa ban ale wtedy był spam , w każdym temacie
 
Last edited:
@Drakos:
Jak ktos na pomoc nie zasluguje, to jej nie dostaje.
 
Back
Top