• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Czas cofania na paypal

Iranimes

Lua Zawodowiec
Joined
Jul 10, 2012
Messages
717
Reaction score
12
Jaki jest maksymalny czas cofnięcia płatności z paypal?

Pan X płaci panowi Y.

Ile czasu ma pan X, żeby cofnąć płatność?
 
poczytaj w regulaminie, wiem tylko że SMS premium mają 2 lata, bo dostałem ostatnio e-maila z dotpaya że mam -40zł z groszami bo parenaście osób cofnęło płatność :(
 
mi chodzi o przelewy i czy jest różnica między przelew jako płatność, a przelew jako gift czyli prezent?

chodzi o różnice w czasie cofania?
 
poczytaj w regulaminie, wiem tylko że SMS premium mają 2 lata, bo dostałem ostatnio e-maila z dotpaya że mam -40zł z groszami bo parenaście osób cofnęło płatność :(

predzej ci zapodali cofke przez fraudy czyli np. jakis twoj uzytkownik ma numer na abonament i nie zaplacil faktury wiec operatorzy zeby nie stracic za duzo cofaja wszystkie premium sms, najwieksze waly na tym ida
 
@up jak ktos moze nie zaplacic abonamentu ?

lol? - idz do t-mobie czy gdziekolwiek podpisz umowe na 2 lata i nie plac. sa ludzie dla ktorych regulowanie platnosci nie jest tak naturalne jak u ciebie w domu - respect xD
 
To ja mam pytanie jak cofnąć subskrypcje na paypalu... (i czy jeśli zrobiłem spór i przekształce to w roszczenie to mam szanse odzyskać kase?)
 
Back
Top