• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Czas trwania fraga

Manyx

New Member
Joined
Feb 28, 2009
Messages
127
Reaction score
0
Gdzie zmienia sie czas trwania fraga na TFS 0.3.6? Przykład: Osoba nr 1 zabija osobe nr 2 zostaje naliczony frag na konto Osoby nr 1, moje pytanie dotyczy tego gdzie zmienic czas trwania fraga w.w czyli np. Frag -> 1 frag na koncie -> po opłynieciu XXX czasu -> 0 frag Już jaśniej tego opisać nie potrafie, dodam także że w configu nie mozna tego ustawić...
 
8.5 frag system > szukaj w jakiejs tibia wiki.
 
da się także zrobić w lua, elf nawet sprzedawał kiedyś mod do tego, o ile mnie pamięć nie myli
 
Masz tutaj zrobione. Zrobiłem to na inną wersje tfsa ale nie powinno być problemu
moje_prace.rar

Umieszczam to ze względu na to że zrobiłem to do otsa który wyglądał na bardzo ciekawie się zaczynający, który okazał się zwykłym noob ots.
 
Masz tutaj zrobione. Zrobiłem to na inną wersje tfsa ale nie powinno być problemu
moje_prace.rar

Umieszczam to ze względu na to że zrobiłem to do otsa który wyglądał na bardzo ciekawie się zaczynający, który okazał się zwykłym noob ots.


Jak nie powinno być problemów, jak tam jest co wersje w chuj zmian? ;/
 
Dzieki za wszelkie informacje, ale czy ktos by mógł skopiować tą jedna linijke jak pisze kolega up ? :)
 
Back
Top