• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Czy istnieje taka stronka - płatność sms - przelewy internetowe

trasaklasa

New Member
Joined
Mar 2, 2012
Messages
95
Reaction score
0
Czy istnieje taka stronka która pozwoli mi wpłacać pieniadze za posrednictwem smsów, ale nie chce ich wybierać na swoje konto bankowe lecz bede mógł płacić w internecie za vpsy itp. np. tak jak za pośrednictwem paypal - tylko tam nie można zbierać kasy za pośrednictwem sms, tylko trzeba ją samemu wcześniej wpłacic.
 
wysylam sms, zbieram kase tak jak na jakis hosting i zamiast za ta kase kupowac np. serwer vps to ja sobie ta kase moge wykorzystac na platnosci na allegro lub zaplacic za cos innego :D
 
Znajdz serwerownie ktora oferuje vpsy za smsy?
W biznes hoscie takie cos jest o ile dobrze pamietam.
Jak lubisz placic 5x wiecej niz normalnie to moge polecic. Bo nie dosc, ze ceny 2,5x wieksze niz srednie rynkowe to jeszcze 2x bo z smsow dostajesz tam ledwo polowe do portfela.
Poza tym mozna mase takich stronek znalezc i kupowac wszystko. Tyle, ze nie jest to oplacalne a takie stronki przez to wlasnie nie sa popularne. Proste. To jest nie oplacalne i malo kto tak traci kase bez sensu.
 
mam 18 lat, mam nawet dotpaya, ale tam wyplacam na wlasne konto a mi chodzi o zakupy w internecie bezposrednio z tego konta ;p
 
Ciesz się że możesz wypłacać na konto i przelewy robić, bo USA taki duży kraj, a w banku nie ma czegoś takiego jak przelew.
 
Back
Top