• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Czym obecnie zajmują się tibijscy biznesmeni ?

WoW to jest dobra kopalnia pieniędzy teraz. A i grafika całkiem ładna. Poza tym można tam grać pandą, a w Tibii nie można ;<.
Btw. zdziwiłem się, że Polska scena OpenTibii jeszcze istnieje. Nowocioty zrobiły z naszego kunsztu burdel, a z finezji i pomysłowości został wielki azbestowy kutas w wielkiej i niekończącej się dupie graczy.
 
ten ximmy to moj mistrz, wchodzi na pb liczac na to ze ktos mu podesle pod nos pomysl na $$$ xD

WoW to jest dobra kopalnia pieniędzy teraz. A i grafika całkiem ładna. Poza tym można tam grać pandą, a w Tibii nie można ;<.
Btw. zdziwiłem się, że Polska scena OpenTibii jeszcze istnieje. Nowocioty zrobiły z naszego kunsztu burdel, a z finezji i pomysłowości został wielki azbestowy kutas w wielkiej i niekończącej się dupie graczy.

czesc skytech, czemu korzystasz z czanmowy poza chanami? tylko ja mam takie przyzwolenie od zalgo
 
I tu się mylisz, wcale nie Skytech. A co do czanmowy, to zrozumieją*ją tylko ci, którzy ją*zrozumieć powinni. Wszystko się zgadza, harmonia jest nadal zachowana.
 
Co Ty ćpasz, padły to może Global Silkroad od masy botów, na pserverach ludzie zawsze grają :)
Boże widzisz i nie grzmisz...
Co z tego, że są pliki do prywatnych serwerów w necie, skoro są w pizdu pobugowane ?
Poza tym połowa tych pseudo hosterów odpala serwery z bugami, bo nie potrafią tego naprawić.
Nie każdy to potrafi + dodać swoje rzeczy, przeróbka media.pk2 wcale taka prosta nie jest w porównaniu do tibii, ale co tam, wiesz lepiej :D
 
Haha ucz mnie jak od roku (2009) w tym siedzę i konfigurowałem serwery dla dość znanych serwerów :)))

Oczywiście te wszystkie emulatory i pliki serwerowe są pobugowane, dlatego wystarczyło kilka miesięcy na ich poprawę, jedynie co mi zniszczyli 1 serwer to dość potężny DDoS (wycinanie trwało 2 tygodnie i straciłem graczy).

Jak kiedyś grałeś na pservach to mam nadzieję że znasz te nazwy:

- Diamond / Lynx SRO (byłem jednym z adminów fixujących serwer, wprowadziłem wiele udoskonaleń).
- PlaySRO (poprawka bugów i wprowadzenie Castle eventów).

Nie mam zamiaru tutaj więcej pisać to mój ostatni post, ale następnym razem pomyśl pseudo pserv zawodowcu.

Ogólnie do pserverów powoli upadają, ale niektóre jeszcze się trzymają, na nowe Ci nie wbiją tylko odgrzewane placki.
 
Last edited:
Ja to tworzę w bardzo wolnych chwilach rap (ale nie czarny) tylko polski, mixy/masteringi choć sprzęt nie powala to zbieram na niego. A tak aktualnie to promocja w internecie, marketing, projekty internetowe no i może jakiś OTS wkrótce :)

nagramy cos wierze
 
2330653kopia.jpg
 
Rly? Reaktywacje tkich starych klientów według mnie nie mają sensu.


Według mnie mają sens, lubię starą Tibie i wiem, że dużo innych osób też.
Ostatnio hostując Danere, średnia graczy 70 (max 100) i zarobki też ciekawe :)
 
Last edited:
Oj żebyś ty pod samochód nie wpadł. Niedługo wakacje i na zmywak do Irlandii !
 
Gdybym miał hostować OTS-a, to tylko dla zabawy tak jak dawniej, nie uzbierałbym z niego nawet na PS3...
 
Gdybym miał hostować ots dla zabawy to bym wyrzucił komputer przez okno
 
Back
Top