• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

dedam w temple

Indenpedens

Banned User
Joined
Nov 6, 2010
Messages
584
Reaction score
39
Location
Poland
mam takie jazdy w 0.3.4pl2 ze jak padne potem co sie zaloguje to caly czas dedam w temple



co klikne OK to ded ok ded ok ded i tak ciagle i zero bledow w konsoli
 
nie normalnie
znaczy bylo normalnie ale jak patrze to po tym dedzie stoi na 0 HP no nie bo nie mozna sie zalogowac
 
No to ustaw na więcej - coś masz nie tak skoro ustawia Ci po dedzie na 0.
 
ta to potem kazdemu po dedzie recznie hp bym musial zmieniac hah to bez sensu nie wiem o oc z tym chodzi juz probowalem setki playerdeath.lua
 
wrzuć normalne playerdeath.
 
równie dobrze możesz mieć coś nie tak w vocations.xml
 
Zmieniałeś coś w vocations.xml przed tym?

Ja tak miałem, że zmieniłem coś w vocations.xml i po każdym dedzie tylko z blessami i tylko dla 2 profesji level spadał do 1, a po zalogowaniu było jak u ciebie.
 
w vocations.xml nic nie zmienialem
wlasnie mi level normalnie spada tylko jest to ze on deda caly czas :D
 
a nie możesz dać poprostu, że

onLogin

if getCreatureHealth(cid) < 1 then
add dodaj playerowi hp, nie pamiętam funkcji, chyba addCreatureHealth lub setCreatureHealth

i pobierz max hp jakie może mieć i daj mu
 
Code:
function onLogin(cid)
	doPlayerAddHealth(cid, 10000000)
	return true
end
?
 
wiem ze to prosty skrypt ale on nie jest niezbedny zeby to dzialalo prawidlowo i chce to inaczej rozwiazac normalnie a nie dodawac takie rzeczy :p

bo to jest tylko zasłanianie problemu a nie jego eliminacja
 
Last edited:
Back
Top