• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

DONATOR?

Niedawno został zmieniony skrypt forum, zgaduję, że jeszcze nie napisali skryptu na kupowanie donatora.
Jeśli jednak kupujesz donatora do private SVNa to muszę cię rozczarować - już go tam nie ma.
 
A jest coś ciekawego na tym donatorze [premium board]? Bo się zastanawiam czy nie kupić jak naprawią skrypt. o_O
 
Już nie ma nic ciekawego tam, tfs 0.1 updatują na github, za to tfs 0.3.7 updatują na br forum
 
Przepraszam z góry, że sie wtrące, ale co tak właściwie daje ten donator na forum? :)

@topic.
Zeby nie było - nie wiem co jest ;x.
 
dostęp do boarda z materiałami, którymi wymieniają się tylko "członkowie premium"
nie wiem czy dobrze pamiętam ale chyba panuje tam zakaz dzielenia się tymi materiałami z free userami
ogółem to kiedyś miałem donatora i nic tam ciekawego nie znalazłem a chyba z 15 stron z tematami przetrząsnąłem
 
Obecnie daje głównie dostęp do w/w for tylko dla Premium. Jest tam trochę skryptów i datapacków za free, które stian nadal próbuje opchnąć w swoim "storze" za 100 euro.
 
Back
Top Bottom