• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Dotacja

Ceasar

aka nub
Joined
May 29, 2010
Messages
35
Reaction score
26
Zgaduję, że było już sporo tematów nt. dotacji na otland a dokładniej jak wpłacić. Ja niestety nie znalazłem niczego pomocnego, a kompletnie nie wiem jak zapłacić. Wiem jedynie, że kosztuje 9$ tj. ok. 30zł na 3 miesiące. To teraz jak mam zapłacić? Mam konto(internetowe) w jakimś banku i wysyłam np. 30zł na paypala. A później z paypala 30zł wysyłam na otland? Czy to muszą być dolary? (w takim razie napiszcie, jak?;f)

Nigdy wcześniej nie miałem styczności z paypalem i płatnościami w innych walutach.

Sorry za kolejny taki temat.
 
1. Wpłacasz bez problemu na PayPal szybkimi płatnościami, wpłać kilka złotych więcej.
2. Płacisz z PayPala na Otland, PayPal sam przelicza walutę, biorąc 3% prowizji, stąd te zapasowe złotówki.
3. Koniec w 5 minut.
 
Musisz mieć kartę kredytową/debetową, podczepiasz ją pod konto pp. Następnie przechodzisz do tej zakładki: http://otland.net/payments.php i przelewasz, nie musisz mieć dolarów/euro wystarczą PLN'y, pp automatycznie zmieni walutę przy przelewaniu kasy.
 
Okej, wielkie dzięki. Nie sądziłem, że to będzie takie łatwe :3.
 
Back
Top