• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Dotpay.pl

Status
Not open for further replies.

Micki

New Member
Joined
May 16, 2009
Messages
538
Reaction score
4
Witam,

Chciałem się spytać jak wygląda rozliczenie z urzędem skarbowym za zarobki w dotpay.
 
Pamiętam jak kiedyś, w każdym temacie, gdzie udzielił się Lion94/DomosNew/whatever pisałeś durną formułkę ("a może uaktualnisz swojego NPC Frodo" lub coś w tym stylu), która była już przestarzała i nikogo nie śmieszyła, więc uważam, że teraz nie zasługujesz na pomoc.

Panowie, nie pomagajcie mu!
Pozdrawiam : )


#EDIT
Był już temat na forum, wystarczy poszukać i pamiętaj - jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie.
 
Cały otland se już jaja robi z Lion94:domosnew:beatshift. Więc nie wiem z ka to zdziwienie.
 
Zdziwienie jest teraz bo nie pomożemy ;)

Zobaczysz urząd skarbowy cie dopadnie.

Forum nie jest tylko do pisania jak się czegoś potrzebuje ale również do pomocy innym a przykro mi ale nie widziałem ani jednego twojego posta wcześniej.
 
Cholera, myślałem że dla mnie zrobicie wyjątek :|
 
Tu chodzi o coś takiego, że jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie.

Przypomniała mi się zabawna sytuacja, gdy pewien noobek podpatrzył u Piotrka1447 czyszczenie tabeli players, komuś to podrzucił, koleś sobie wyczyścił graczy. Następnie ja wjebałem temu noobkowi do jakiegoś skryptu z którym miał mega problem czyszczenie wszystkiego, oczywiście użył skryptu, a mnie totalnie zjechała osoba, która coś wtedy znaczyła, ale nadal twierdzę, że dobrze postąpiłem, dlatego teraz nie otrzymasz pomocy, przynajmniej ode mnie.
 
Jeszcze chciałbym dodać, że o ile się nie mylę to do rozliczania się z urzędem skarbowym trzeba mieć 18 lat, a nie.. 12..
 
Cały otland se już jaja robi z Lion94:domosnew:beatshift. Więc nie wiem z ka to zdziwienie.

Ty to byś nawet jednego dobrego skryptu nie skleił, bo cię nie stać na to. "Jaja" to sobie my teraz robimy z ciebie :)
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top