• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Dzień dobry Otland Czas na Pogodę.

Czarna

Kawa
Joined
Jun 10, 2010
Messages
10
Reaction score
0
Location
Czarna
Witam , postanowiłem wybić taki o temat.
Ten temat będzie wyłącznie do rozmów o naszej Pogodzie.

a więc JAKA JEST U CIEBIE POGODA ???

Zacznę ja .

U mnie jest 38 C* Upiornie gorąco , [ nie ma jak się kąpać ponieważ naszego Jeziora ( Czystego ) nie oczyścili , więc Tylko wanna nas ratuje :p

a teraz Przygotowałem do Postu Mały rysunek :p

images
 
ohoho :p
u nas to z 28 Stopni ciepła w cieniu 24 Stopni ...

Ładny rysunek hehe :p . . .

Naprawdę Gorące lato :p
 
ocieplenie klimatu będziesz miał nawet może po 40 stopni ciekawe jak ciepła będzie woda :p
 
u mnie w cieniu 34 stopnie cholernie nic się robić nie chce na dworze ;|
 
no właśnie ale pierw muszą jezioro wyczyścić :p
a u nas to z tych robotników to lenie same ( hehe ) , Ale na pewno będzie Wyczyszczone Wójt się na 100% postara o to :p bo sam lubi się kąpać ;o

u nas w cieniu 35 Stopni !!! Masakra.
The End Eart :p
 
łee to u ciebie jest w miarę , a ja muszę drzewo wozić : | a tu nie ma jak ... :p
 
Aktualnie za Białym, w swoim rodzinnym mieście : BIELSK PODLASKI :wub:


Ciśnienie atmosferyczne: 1001.1 hpa
Wilgotność powietrza: 39 %
Temperatura powietrza: 35.8 oC
Temperatura odczuwalna: 35.8 oC
Temperatura punktu rosy: 19.6 oC
Prędkość wiatru: 0.0 km/h
Kierunek wiatru: 202.5 o
Deszcz (ostatnie 24 godz): 0.0 mm
Deszcz (ostatnia godzina): 0.0 mm
 
nono to też widzę że macie upiorną pogodę , a ja myślałem że tylko u nas ( u mnie w miejscowości ) jest tak gorąco :p

Właśnie Teraz Trochę się słońce schowało :p ale to tak przelotnie :p bo zaraz dopiecze hehe xD
 
Tutaj przeważnie jak jest mega gorąco, czyli 22 stopnie to po jakimś czasie mega deszcz pada przez 15minut

Chciałem zauważyć ze tutaj 22 stopnie to jak u was ze 35 bo tutaj jest zupełnie inny klimat, wilgotny.
 
heh :p no to ładnie ^.^ , u nas tak samo np 5 dni mega upał , a potem przez 2 dni pada :p ale coś teraz słońce upala skóry przez tydzień i 0 deszczu eh :p
 
Temperatura: 32°C - 28°C(cien) 40°C+(orlik)
Ciśnienie: 1005.6 hPa
Wiatr: 16 km/h
Śnieg: 0 mm
Deszcz: 0.0 mm
U mnie hardcorowo :/
Ale dobrze ze mam wentylator na biurku to nie az tak:/
Ale na pole to juz hardcore poprostu :>
 
Last edited:
a u mnie taki parzok, ze z fujara na wierzchu musze siedziec :\
 
Back
Top