• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Dżumandżi (Jumanji)

Seminari

Banned User
Joined
Dec 13, 2009
Messages
1,496
Reaction score
34
Location
Poland
Pamiętacie ten film? ja pamiętam z dzieciństwa, go chyba z 2-3 razy oglądałem, chłopie znajduje gre i zaczynają grać i np. pionek stawał na jakimś polu, a tu nagle ich do dżungli czy gdzieś przeniosło, tzn, ci co oglądali to zczają pomysł, no więc podobną rzecz myślę czy by nie zrobić na otsie, była by plansza, kostki, rzucasz kostką no i math.random losuje ile tam wypadnie, następnie pionek sam się przesuwa na jakieś pole i wyskakuje info o tym polu i np. teleportuje nas w chuj wie gdzie albo spawnuje potwora, albo zatruwa itp.

co o tym sądzicie?
 
jeżeli zostanie dobrze wykonane i będą ciekawe rzeczy gdy wejdzie się na dane pole, to z pewnością dużo ludzi na otsach spędzi tam czasu :)
ps: spoko film, fajnie się go oglądało
 
dzięki za opinię, właśnie myślę czy by robić ten skrypt czy się wgl opłaca, że ludzie by coś takiego chcieli ;p
 
Last edited by a moderator:
Oglądałem film, nie powiem nawet bardzo ciekawy...
Jednak jeśli chodzi o skrypt na ots to musiałby być konkretnie przemyślany.
W tej grze w filmie każde pole odpowiadało za coś innego, a u Ciebie robiąc grę np na 30 pól musiałbyś również zrobić tak, że każde z 30 pól odpowiada za inną pułapkę/zadanie, a w pewnym stopniu ogranicza Cię to, że gra jest 2D i jej możliwości...
 
Jak dla mnie słabe trochę ponieważ albo by była to gra dla 1 osoby albo gracze musieli by czekać aż inni skończą zadanie, tak czy inaczej trochę słabo to wygląda już lepiej jeśli byś zrobił coś drużynowego np drużyny po 5 osób i jakieś wyzwania.
 
zrealizowanie jak już wymyślę jaką drogą to ma pójść będzie proste, lua jest łatwe

Hm no można by było, że takie ekipy po 5 osób grają i muszą robić zadania, dodatkowo zadania byłyby ograniczone czasem ;s

jakieś propo jeszcze ciekawe?;d
 
Pomysł ciekawy ale zrealizowanie trudne.

Dla "OTExpert", nic nie jest trudne.


Co do systemu, wygląda OK, nie jest ciężkie do napisania. Może na real mapach się nie przyjmie, ale na evo z wyższym expem, gdzie nie liczy się tylko 3H bot, 10H WAR, to może się przydać, a nawet zachęcić graczy do gry. Dla mnie OK.
 
W dupach wam się po przewracało ? owszem film fajny ale kurwa bez przesady co wy robicie z tej Tibi? Seminari dodaj jeszcze kurwa skrypt na Czterej Pancerni i PIES!
 
Seminari dodaj jeszcze kurwa skrypt na Czterej Pancerni i PIES!
Coś ci dowcip nie siadł :O

Życzę szczęścia co do pomysłu, bo liczy się tylko wykonanie.
 
W dupach wam się po przewracało ? owszem film fajny ale kurwa bez przesady co wy robicie z tej Tibi? Seminari dodaj jeszcze kurwa skrypt na Czterej Pancerni i PIES!

Takiego typu rozwiązania jak proponuje Seminari są czymś zajebistym.
Co się dzieje na otsie? Exp, pvp, exp, pvp... Większość po kilku godzinach takiej gry już tym rzyga i grzeją dp i pierdolą przez pół dnia bez sensu...
Wtedy mogą z kumplami poświęcić czas na tego typu "grę" i zdobyć dodatkowo chodź by jebane punkty lub inne bonusy...
 
Back
Top