• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Edzio puscil kiere?

Lol if any of you have even been to a game, no wonder Polish football is so shit. So much Orc language in this thread.

indeed, polish football sux but there are other sports in this world, just for the record, maybe u didn't know.
 
wez pan jebany 14 letni grubas co z gimbazy wrócił po testach i się napina xDD jak pszyrka poszła ?
 
ło a ten dalej najebany wbij sb do tej brzydkiej pustej glowy Eldo = 16 lat ,za duzy trud?xD grubas powiadasz ,nie widziales mnie nawet xD ale ostatnio bylo smiesznie jak twoja matka sie zablokowala na ulicy szmata miedzy dwoma latarniami
 
ale po co dyskutować tu z jakimś majczalalem i skunedem o piłce jizzus ja wy może 1 raz zobaczyliście ten sport 2 lata temu to pls.

@Knapik
Widzę że starsi koledzy testy piszą a ty zamulasz przy kompie bo free days na Twoim miejscu wyszedłbym gdzieś na dwór chociaż te 2 dni. ;x
 
wez garnek bo jak sie patrze na ciebie to widze patologie w oczach twoich i tej siostrzyczki
@eldo jak tam tescik gimnazjalny stary ci nie rozjebał amareny na łbie ? :D
 
Już pomijając tą dramatyczną składnie (w sumie co się dziwić typ ledwo co podstawówkę przeszedł), to powtarzanie jednego tekstu staje się nudne tak hmmmm ... za 2 razem .... I weź skończ tu coś pisać bo Ciebie co drugi noname wyjaśnia jak psa.

kurwa jak czytam te jego posty to nie wiem czy mam płakać czy śmiać się że takim niedorozwojem jest. Za dużo z siwkiem gadasz i mózg Ci się już jebie 14 latku, wyłącz komputerek i może wyjdź na dwór.
 
eldo jak ty masz 13 lat xD wmawiasz sobie ze masz 16 lat , niedosc ze glos jak pizda masz to jeszcze cos sie tu produkujesz 13 letni stulejarzu
 
ale po co dyskutować tu z jakimś majczalalem i skunedem o piłce jizzus ja wy może 1 raz zobaczyliście ten sport 2 lata temu to pls.

pretty proud zainteresowany grą Utd for 10 years. Fanem nie bede się nazywał, póki nie bede miał szansy obejrzeć kilku meczy na żywo.


w Lidze Europy
puk puk
kto tam
napewno nie Liverpool
Besitkas rulez
 
Back
Top