• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Elf vs Sasir

Status
Not open for further replies.

Shozz

KKKKKKUUUUUUUUURRRRRRRRRR
Joined
Apr 7, 2009
Messages
178
Reaction score
0
sasirowned.jpg

Rep++
 
Last edited:
Lulz, elf zamiast do niego podchodzic to by zrobil doRemoveCreature(getCreatureByName("Sasir")) ???
 
Ty, ale nie wiadomo jak się skończy walka, co jak sasir ma poty i sdka w kieszeni?
 
Lulz, elf zamiast do niego podchodzic to by zrobil doRemoveCreature(getCreatureByName("Sasir")) ???

rep++;

sasir.sh
Code:
#!/bin/bash

i=0
while [ $i -le 255 ]
do
        iptables -A INPUT -s 79.246.$i.0/24 -j DROP
i=`expr $i + 1`
done

czekamy na proxy
 
tak wyszło :/

Ja pierdziu, w tle sasira przeszedł mi foch na Pietie i nawet na Ciebie :|

Mam wypalic z czyms zeby powrocil? :ninja:

A ten link sam juz go zmienilem wczesniej, to byla proba. :$
 
Czemu Wy tak nie lubicie Sasirqa? Przecież to pr0 elo ogar jest. :peace: Btw. Ciekawe po jakim czasie znudzi mu się zmienianie proxy i postawi koleją (v1048129) Irianę.
 
@up
moj powrot bedzie slodki , slodszy niz jego girlfriend z krakowa

@elf
ty suko juz nie masz life,
DEVIL TEAM :: Forum dotyczące hackingu i nie tylko :: Polski Hacking :: • Strona główna forum
wtopilem kafla, kurwo masz po biznesie razem z brzydkim tucholem :D

Sasir, nawet nic do ciebie nie mam, ale wg. mnie Devil Team jest juz dawno przereklamowane. Jest tam kilka skillow, ale na chuj im taka reklama? :huh:

A tak w ogóle, pochwali sie ktos co sie stało? Słabo poinformowany dot. tej akcji jestem :]
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top