• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Elfbot aka Problem z komputerem

Status
Not open for further replies.

Shir

New Member
Joined
May 19, 2009
Messages
131
Reaction score
1
Location
PL?
3 dni temu zrobilem formata kompa i po kliknieciu ikony elfa komputer sie resetuje. Zadna wersja pod zadna tibie niedziala bo poprostu resetuje mi komputer.Wczesniej niemialem takich problemow, a potrzebuje szybkiej naprawy tego ;d.
Slyszalem ze to moga byc bledy z sterownikami karty graf. ale przeinstalowywalem i 0 rezultatu. Jesli macie jakies pomysly oprócz kolejnego formata to chetnie wysłucham

Komputer:
System operacyjny Microsoft Windows XP Professional
Dodatek service pack systemu operacyjnego -
DirectX 4.09.00.0904 (DirectX 9.0c)

Płyta główna:
Typ procesora Intel Celeron D 326, 2433 MHz (19 x 128)
Nazwa płyty głównej ASRock 775V88+ (5 PCI, 1 AGP, 4 DDR DIMM, Audio, LAN)
Mikroukład płyty głównej VIA Apollo PT880
Pamięć fizyczna 512 MB
Typ BIOS'u AMI (06/16/06)
Port komunikacyjny Port komunikacyjny (COM1)
Port komunikacyjny Port drukarki ECP (LPT1)

Ekran:
Karta wideo RADEON 9600 SERIES - Secondary (256 MB)
Karta wideo RADEON 9600 SERIES (256 MB)
Akcelerator 3D ATI Radeon 9600 (RV350)
Monitor Dell M782p [17" CRT] (1M97835NG8B7)

Multimedia:
Karta dźwiękowa VIA AC'97 Enhanced Audio Controller

Magazyn:
Kontroler IDE VIA Bus Master IDE Controller
Kontroler SCSI/RAID VIA SATA RAID Controller
Napęd dyskietek Stacja dyskietek
Dysk fizyczny SAMSUNG SP0812N (80 GB, 7200 RPM, Ultra-ATA/133)
Napęd dysków optycznych HL-DT-ST DVDRAM GSA-H10N
Status dysków SMART OK

Partycje:
C: (NTFS) 7248 MB (4052 MB wolne)
D: (FAT32) 30545 MB (4729 MB wolne)
E: (FAT32) 38537 MB (8975 MB wolne)
Rozmiar całkowity 74.5 GB (17.3 GB wolne)

Urządzenia wejściowe:
Klawiatura Standardowa klawiatura 101/102 klawisze lub Microsoft Natural Keyboard PS/2
Mysz Mysz Microsoft PS/2
 
1. Nie uzywaj cracka.
2. Elfa miales na innej partycji i zostal po formacie, czy installowales na nowo?
 
:eek: wow ty myślisz ;> ale na rl długo nie pogra bo 10% elfów jest juz wykrywalnych :] wiec za niedługo bedzie 100% wykrywalny
 
chyba juz fixed zreszta zaraz sie okaze jak sciagne Service Pack 2 bo chyba wina tego ze go niemam ^^ co do cracka od 2 lat boce na cracku i niezamierzam kupywac platnego pozatym boce ja i wielu moich znajomych i mala garstka z nich zostaje zlapana ale to juz ostatnio sa sposoby niebycia w tych 10% :)
 
chyba juz fixed zreszta zaraz sie okaze jak sciagne Service Pack 2 bo chyba wina tego ze go niemam ^^ co do cracka od 2 lat boce na cracku i niezamierzam kupywac platnego pozatym boce ja i wielu moich znajomych i mala garstka z nich zostaje zlapana ale to juz ostatnio sa sposoby niebycia w tych 10% :)

Nie chodzi o "łapalnosc", a o szacunek dla autora aplikacji.
 
Last edited:
To odpowiedz mi co za szacunek macie kradnac Lay'a Cipsoftu, Pirackeigo windowsa, pirackich programow ktorych uzywasz na codzien a nawet mozesz niewiedziec ze sa pirackie?
 
Co jak co, ale nie kradne laya cipsoftu, nawet jesli nie windows, to mozna uzywac Linuxa, ktory jest darmowy, a nielegalne programy? Hmmm, na codzien uzywam Dev-Cpp, Notepad++, Tlen.pl, Google Chrome, MSN, wszystkie sa darmowe :) Gry? Na dysku mam tylko jedna piracka gre sprzed 9 lat. ElfBota mam na licencji :)
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom