• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

eSports ?

Mr Zool

New Member
Joined
Jul 5, 2012
Messages
216
Reaction score
2
Pewnie wielu z was oglada slyszalo o "lolesports" i innych "esportach".
Powstajace kluby we wiekszych miastach "league of ..." bar w krakowie gdzie mozna ogladac lcs
....
wracajac do tematu, chcialbym zainwestowac w cos takiego na gieldzie

znacie jakies aukcje takie ?
 
Nie ma żadnych akcji na giełdzie od Riot Games lól. Nie są jeszcze tak grubi by wejść na giełdę, dla przykładu facebook jest od połowy 2012 to co dopiero Riot Games.
 
@up bitch please 2.

Skoro wymienił nazwy gry, a z tego co mi wiadomo to największą popularnością w europie może się pochwalić LoL, WoW, CS:GO, COD Ghosts, BF4, i żadnej z tej gry firma Tencent Holdings Ltd nie wspiera.
W moim poście także nie napisałem nic o innych grach które są wspierane, a w szczególności w Chinach, był to typowy przykład dla Riot Games a nie dla całego eSportu ;)
 
Nie ma żadnych akcji na giełdzie od Riot Games lól. Nie są jeszcze tak grubi by wejść na giełdę, dla przykładu facebook jest od połowy 2012 to co dopiero Riot Games.
Skoro cdpr wszedł na giełde to tym bardziej riot by mógł.
 
Źle skierowałem swoją wypowiedź, pewnie że by mogli ale ich tam nie ma, a z tego co mi wiadomo to autor pytał z naciskiem na LoL-a.
 
@up bitch please 2.

Skoro wymienił nazwy gry, a z tego co mi wiadomo to największą popularnością w europie może się pochwalić LoL, WoW, CS:GO, COD Ghosts, BF4, i żadnej z tej gry firma Tencent Holdings Ltd nie wspiera.
W moim poście także nie napisałem nic o innych grach które są wspierane, a w szczególności w Chinach, był to typowy przykład dla Riot Games a nie dla całego eSportu ;)

Oj potar potar, wystarczy sprawdzić wiki. Tencent Holdings Ltd to większościowy udziałowiec Riot Games. Riot Games jest zależne od swojej firmy-matki. To, jak się wiedzie Riotowi ma wpływ na cenę akcji Tencenta.

Przy okazji Tencent jest mniejszościowym udziałowcem (48.5%) Epic Games, które wykupiło jakieś (tu z pamięci podaje) 2 lata temu polską grupę developerską People Can Fly odpowiedzialną za takie tytuły jak Painkiller, Gears of War czy Bulletstorm. Samo Epic Games znane jest z UT, silnika Unreala i Cliffa Bleszinski.
 
Tencent invested in Riot Games, developer of League of Legends, for approximately $400 million USD in 2011.

Cóż kojarzyłem tą firme tlyko z chińskich gierek, nie sądziłem że aż tak się przyczynili :confused:

Za mało google, my bad.
 
Last edited:
@up i moze inwestowac w totomixa ? :(

Oj potar potar, wystarczy sprawdzić wiki. Tencent Holdings Ltd to większościowy udziałowiec Riot Games. Riot Games jest zależne od swojej firmy-matki. To, jak się wiedzie Riotowi ma wpływ na cenę akcji Tencenta.

Przy okazji Tencent jest mniejszościowym udziałowcem (48.5%) Epic Games, które wykupiło jakieś (tu z pamięci podaje) 2 lata temu polską grupę developerską People Can Fly odpowiedzialną za takie tytuły jak Painkiller, Gears of War czy Bulletstorm. Samo Epic Games znane jest z UT, silnika Unreala i Cliffa Bleszinski.


Konkretna infromacja, na konkretny temat. Jak dlamnie troche za drogie ;d
 
Last edited:
Pamietaj ze cena jest tam podana w dolarach hongkońskich. 532HKD = ~68.5 USD
 
Oj potar potar, wystarczy sprawdzić wiki. Tencent Holdings Ltd to większościowy udziałowiec Riot Games. Riot Games jest zależne od swojej firmy-matki. To, jak się wiedzie Riotowi ma wpływ na cenę akcji Tencenta.

Przy okazji Tencent jest mniejszościowym udziałowcem (48.5%) Epic Games, które wykupiło jakieś (tu z pamięci podaje) 2 lata temu polską grupę developerską People Can Fly odpowiedzialną za takie tytuły jak
Tencent invested in Riot Games, developer of League of Legends, for approximately $400 million USD in 2011.
Btw

ARj5YLK.jpg
 
Back
Top