• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Fiction Fighters

Samme

.::EmmaS-SammE::.
Senator
Joined
Mar 4, 2008
Messages
2,398
Reaction score
50
Location
/poland
Jak już niektórzy zapewne wiedzą, można grać już w Fiction Fighters - kolejnej gry produkcji CipSoftu.
Aby zagrać należy założyć nowe konto na http://fictionfighters.com/ .

W tym temacie można dzielić się wrażeniami oraz opiniami na temat samej gry...

Mi osobiście gra nie przypadła do gustu, jest strasznie nudna i beznadziejna - może to dlatego, że nie przepadam za komiksami.

Piszcie jak do Was ta gra przemawia.
 
ehhh.... Ogladanie scenek przy kazdym ciosie, może z czasem przyprawać o nudności zawroty głowy a nawet biegunkę (taka diagnoza ma) Napiszę też że kiedyś trochę grałem w podobną gierkę, grałem bo można było chodzić po mapkach, kupywac eq, itp... Dla mnie gra w której nie można nawet się poruszac ani isć huncić z kumplami, to nie gra. Takie zdanie Lorda Hemrenusa.
 
Samme, straciłem przez Ciebie parę minut życia... :/ a ja myślałem że tibia to zjebana gra.. :/
 
bym zajebał flejmowy komentarz, ale samme ostatnio aktywny jakiś to jeszcze mi bana klepnie i doła bendem mjoł.. ;/

heh, spodziewałem się czegoś zupełnie innego, ale cóż... szkoda ;/
 
Back
Top Bottom