• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Filmy na tel

Kanier

Banned User
Joined
Feb 8, 2013
Messages
341
Reaction score
2
Czy jak pobiorę normalny film w .avi taki jak oglądam na kompie to odtworzy go na xperi l i tablecie - android.?

- - - Updated - - -

tablet pracuje na Android 4.0 Ice Cream Sandwich i czy jak pobiorę np film w avi na komputer to czy otworzy go ? bo na tavlecie max roz jest 800 x 480 pikseli.
 
jak nie otworzysz to ściągnij program co go otworzy, .flv nie otwiera, a jak programik ściagniesz to otwiera, magia taka androidalna
 
nie zrozumiałem ? xd to co odpali mi na tym sprzęcie filmy .avi? ;d
 
Napewno odpali jak ma .avi bo android 4.0 ma wbudowany odtwarzacz wideło z czytnikiem .avi :D
 
Mv playera sciagnij, odpala chyba wszystko co istnieje... ja go mam i sciagane filmy z jutubow jakimis sciagarkami glupimi i normalne filmy z torrentow czy warezow w roznych formatach mi zawsze odpala bez problemow. Napisy tez ladnie obsluguje wiec mozna spokojnie wszystko zrobic jak sie chce.
Dodam ze mialem system 4.0 teraz po aktualizacji 4.2 i wciaz wszystko ladnie dziala.
Co do rozdzielczosci to sie samo dopasuje... Mam 480 x 854 px (4.00") i mi odtwarzal filmy hd wazace po 3+gb normalnie.
 
Last edited:
Back
Top