• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

GOGO POWER RANGERS TADAMDAMDAM

Okjajaka

New Member
Joined
Dec 3, 2014
Messages
31
Reaction score
4
STO LAT MARISZU I ZEBYS JAK NAJWIECEJ WEGLA W TEJ KOPALNI WYDOBYL !!!!!!!!!! STO LAT!

translate: GZZZZZZZZZZZZZZ KKKKKKKKKKKK EASY SERVER
 

Attachments

@up twoja matka
a z Maslana to ty nawet nigdy na VT nie gadales ;d ale cos pierdolisz i piszesz gownixie :D

@topic

not gz
 
@up twoja matka
a z Maslana to ty nawet nigdy na VT nie gadales ;d ale cos pierdolisz i piszesz gownixie :D

@topic

not gz
Ty to tam jedynie krzyczales spod biureczka, czeko ty "gloombie":D

I nie usuwaj mnie z lola, chce sie czasem posmiac z tego 0/20/2 i twojego płaczu ze masz "feederow w teamie" :D a chuj wie jaki ty masz nick zeby cie szukac.
 
Last edited:
@Exeus

no ladnie z ojcem wypiles cos pod monopolowym, bo nie przypominam sobie bym kiedykolwiek mial 0/20/2 i jedyne co chce Ci przypomniec to to ze ty grasz jak pizda, just def gajs, im to scared to play offensive ;) a po co Mi jakis pleb jak ty na lolu jak i tak obsrany jestes grac rankedy tylko bys grał te aramy ;d

@Ivarse

to ze nie odpisalem mu odrazu, to moze dlatego ze mnie w domu nie bylo i dopiero teraz usiadlem do komputerka, ale Titi ;d
 
@Exeus

no ladnie z ojcem wypiles cos pod monopolowym, bo nie przypominam sobie bym kiedykolwiek mial 0/20/2 i jedyne co chce Ci przypomniec to to ze ty grasz jak pizda, just def gajs, im to scared to play offensive ;) a po co Mi jakis pleb jak ty na lolu jak i tak obsrany jestes grac rankedy tylko bys grał te aramy ;d

@Ivarse

to ze nie odpisalem mu odrazu, to moze dlatego ze mnie w domu nie bylo i dopiero teraz usiadlem do komputerka, ale Titi ;d
no chuj ze jest przedsezon gloombala jebany, ale cos sie odzywasz i jeszcze mi cos gostek wypomina z czasow jak sie gralem 1-2miechy w lola, ladnie ladnie :D
btw. a co ja moge z toba grac poza aramami? xDD
 
ale zatkaj ten ryj kurwa bo szkoda mi slow na cb i bys mogl mi kupic chara na rl za zlotowki ;]
 
ale zatkaj ten ryj kurwa bo szkoda mi slow na cb i bys mogl mi kupic chara na rl za zlotowki ;]

Dobra ale czaisz ze jestes takim samym gowne jak Tiusu aka 13 lat bez mikrofonu? :)

Wiec wypierdalaj na 88 podnies matke jebana menelice
 
Ale juz wypierdalaj grzecznie do kosciolka lizac kolana ksiedzu ;)
... emm.... yyyyyy....... hmm.... jak to powiedziec aby go nie urazic.
Miales naprawde emm..... WYJATKOWE dziecinstwo.
Aha i oczywiscie.... to wszystko co sie dzialo na rekolekcjach to nie twoja wina !
 
Last edited:
Back
Top