• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Guilds.php Gesior acc

druidbacu

New Member
Joined
Sep 15, 2011
Messages
60
Solutions
1
Reaction score
1
Witam potrzebuje pomocy z guilds.php mam nowy layout i po zalogowaniu sie na i wejsciu na swoja gildie to tabelki wychodza poza layout.
Żeby to zobaczyc musicie sobie zrobic konto i gildie jesli komus sie nie chce to passy Login : des1 haslo : lol1 Gildia test
Evo Tech - Latest News
Jesli bym mogl prosic to jeszcze czy moze ktos zrobic pod nickiem aby pokazywalo Vocation i Level


A oto moj Guilds.php
Wklej.to - po prostu wklej to! - paste: 4lfP6
 
pomoze ktos?

- - - Updated - - -

ja nie moge jak ktos zaklada jakies bezsensowne tematy to po 10 minutach jest 10 postów a jak ktos potrzebuje pomocy to nikt sie nie odezwie wiem ze wiekszosc na tym forum to sa nooby które nie maja o czymkolwiek pojecia ale zwracam sie do tej drugiej grupy osób o pomoc z tym problemem.
 
zalety gesiora :)
na firefoxie działa mi dobrze, a na chrome rozciąga...
sprawdz na innym layoucie czy coś...
ale wg mnie gra nie warta świeczki bo gracze mają głęboko te rozciągniecie
 
Try this:
http://paste.ots.me/3200/text

Nie wiem dlaczego się tak dzieje skoro wszystkie zmienne szerokości tabeli podane są w % ale pewnie dlatego iż wielmożny Aleh zjebał trochę layout nie podając wartości szerokości w głównym contencie:
PHP:
	#page #bg-size #sidebar-center .text {
		padding: 10px 15px 30px 20px;
		color: #a6a6a6;
		font-size: 12px;
		font-family: "Tahoma", Arial, sans-serif;
	}

Spróbuj tego co podałem wyżej jeżeli to nie zadziała to pomyślimy dalej.
 
no niestety dalej ;/
teraz tylko ie wyrównało logo
 
Last edited:
Back
Top