• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Hall of Flame

Status
Not open for further replies.

averatec

Advanced OT User
Joined
Jun 1, 2007
Messages
2,243
Solutions
4
Reaction score
159
Location
Poland
Chciałbym prosić Szanownego Pana elfa o zmianę treści wątku http://otland.net/f28/hall-flame-36908/
Myślę, że czas zrobić coś z analfabetyzmem, zachowaniem, jak i dennymi prośbami naszych, polskich użytkowników na OtLand. Wiadomo, iż nie każdy zasługuje na bana, dlatego powstaje Hall of Flame, gdzie będę umieszczał nicki osób, które nie zasługują na pomoc, ich zachowanie jest karygodne lub po prostu zamiast chodzić do szkoły na polski- grają w Tibię. Jaki jest sens? Otóż uważam, że OtLand przegląda wystarczająca liczba osób, które później rejestrują się pod tymi samymi nickami na innych forach, więc nie będzie to tylko nasza wewnętrzna wyśmiewanka. Zaczynamy od dziś, aby każdy miał szansę na rehabilitacje, bo gdybym zaczął przeglądać pamięć i tematy, których pamięcią nie sięgam, to już by było z 50 nicków :)
Przydało by się to zaktualizować, ponieważ za mało się z nas wyśmiewają, przecież my chcemy więcej :)
Pozdrawiam

PS. Jak chcecie komentujcie!!!
 
Najśmieszniejsze jest to że trafiają tam ludzie honorowi np jak averatec :D
 
Najśmieszniejsze jest to że trafiają tam ludzie honorowi np jak averatec :D
no szkoda, bo tam trafiłeś, a najbardziej szkoda mi chyba domestosa

oczywiście to co piszę w tej chwili jest wielkim sakrazmem, piszę to bo nie wiem jak wyrazić sarkazm na papierze a raczej ekranie :ninja:

#edit
w pewnym sensie jestem dumny, że trafiłem na tę listę(to znaczy, że elf coś w nas widzi)
 
Last edited:
no szkoda, bo tam trafiłeś, a najbardziej szkoda mi chyba domestosa

oczywiście to co piszę w tej chwili jest wielkim sakrazmem, piszę to bo nie wiem jak wyrazić sarkazm na papierze a raczej ekranie :ninja:

oczywiście nic do ciebie nie mam, tylko to co napisał o nas elf jest hardkorowe xD :)

#averatec:
masz rację, w 100% cię popieram :p
 
oczywiście nic do ciebie nie mam, tylko to co napisał o nas elf jest hardkorowe xD :)

ludzie się zmieniają a to co twierdzi o nich Mr. elf to już nie wiem czy się zmienia
jeśli znajdziecie gdzieś mój post w którym piszę, że ludzie się nie zmieniają to jest on już nieaktualny :peace:, a dlaczego? czytaj linijkę wyżej
 
Jeśli elf będzie aktywny to odpowie w tym temacie, póki co zamykam bo zaraz zacznie się wymiana zdań i komentowanie :).
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top