• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Homepay dla Modern/GesiorAAC

Możliwe mam ten skrypt i wszystko działa więc?

więc rozważmy to:

a) ma inny skrypt
b) ma taki sam i działa i robi was w chuja, żeby podważyć skille elfa
c) ma taki sam skrypt, ale coś nie działa
d) wina leży po jego stronie
e) bawił się nim, modyfikował i zjebał
 
więc rozważmy to:

a) ma inny skrypt
b) ma taki sam i działa i robi was w chuja, żeby podważyć skille elfa
c) ma taki sam skrypt, ale coś nie działa
d) wina leży po jego stronie
e) bawił się nim, modyfikował i zjebał

a) jest taki sam
b) sam czekam na Elfa bo miał mi pomóc ale nie odpisuje
c) no właśnie xD
d) na pewno
e) nie robiłem nic

ogólnie cały shop system jakiś pierdolnięty, itemy nie dochodzą do gracza, smsy mimo tego że ustawiłem dobrze,usługi również stworzyłem dobrze, nie dają punktów...
 
To po co się zabierasz do tego? już słyszę że to któraś osoba z kolei ma z tym problem a jak pomagałem Rudiemu to po prostu zapomniał dać przecinków...
Popatrz dobrze na wszystko czy masz poprawnie skonfigurowane czy nie zjadłeś nigdzie przecinka itd.
 
Ale to jest błąd w skrypcie, zobacz ten skrypt i 92 linijkę, ja tam nic nie zmieniałem, błąd się pojawia dopiero gdy w głównym katalogu dodam numer id usługi przelewu.
Widać była to wina nieaktywnej usługi, po aktywowaniu błąd zniknął
 
Last edited:
A powiedz mi jeszcze gdzie jest opcja na hpmepay.pl do wysłania testowego smsa?? Bo widziałem kiedyś że byłe opcja test ale jej już nie ma
 
a) jest taki sam
b) sam czekam na Elfa bo miał mi pomóc ale nie odpisuje
c) no właśnie xD
d) na pewno
e) nie robiłem nic

ogólnie cały shop system jakiś pierdolnięty, itemy nie dochodzą do gracza, smsy mimo tego że ustawiłem dobrze,usługi również stworzyłem dobrze, nie dają punktów...

to czy item dochodzi do gracza to już jest w globalevents script, a nie w skrypcie na stronie.. (no jeszcze opcja, że creaturescript/action czy innym sposobem to zrobiłeś, ale standart/d to globalevent co wysyła do graczy ajtemy
 
to czy item dochodzi do gracza to już jest w globalevents script, a nie w skrypcie na stronie.. (no jeszcze opcja, że creaturescript/action czy innym sposobem to zrobiłeś, ale standart/d to globalevent co wysyła do graczy ajtemy

W globalevents miałem linijke, skrypt poprostu musiałem zmienić, ale niestety, po skonfigurowaniu dobrym sms nie dochodzą na serwer, mimo dobrze stworzonej usługi oraz dodaniu jej do homepay.php, napisałem do boka, sami nie wiedzą co o tym myśleć i czekam narazie aż coś wymyślą
 
Ja pierdole gdzieś zrobiłeś błąd ja jakoś używam tego skryptu i w chuj innych ludzi i gitara..
Ten błąd wywala jak źle skonfigurujesz przelew!!!!
 
po skonfigurowaniu sms nie dochodzą na serwer, mimo dobrze stworzonej usługi oraz dodaniu jej do homepay.php
taa z pewnością błąd w ots:)
 
ty nawet nie korzystałeś z niego pewnie a udajesz wielkiego kozaka:) nie zaśmiecaj tematu leszczyku piona

ja pierdolę, ale w czym masz problem?

wysyłasz sms i kod nie działa czy co?

czy np. wysyłasz sms i dochodzą punkty, gdy klikasz buy item, kupuje ci item, punkty zabiera, a itema w grze nie ma, jeśli tak to masz błąd w skrypcie na ots z globalevents
 
Back
Top